Дракон чоловік і Дракон жінка — сумісність

Гороскоп сумісності в любові чоловіка Дракона і жінки Дракона.

Два яскравих, сильних, пристрасних і динамічних знака, що жаліють панувати на своїй території і постійно освоювати нові. Що й казати: любовний роман такої пари схожий на феєрверк: вибух емоцій і почуттів, коли все навколо перевертається догори дном, постійний пошук яскравих вражень, свята і одного заповітного бажання, щоб це свято тривав

Звичайно, така пара двох Драконів не житиме спокійним розміреним життям, коли все відомо заздалегідь. Спалахи емоцій і вогненні пристрасті, що вирують в спільне життя пари будуть приводити до сутичок, короткочасним сварок, за якими підуть настільки ж хвилюючі примирення і знову очікування імпульсу для подальших відкриттів.

Спільне життя такої пари складно прогнозується, оскільки досить легкого хвилювання, іскри, щоб такий парі розбігтися по різних домівках. Можливо, вони так і будуть жити: то сходитися, то розходитися.

Однак, рано чи пізно всі ці пристрасті набриднуть і захочеться елементарного спокою та рівноваги в сім’ї. Коли такий момент настане, людям Драконам доведеться вчитися взаємній повазі, розвитку почуття такту. Їм варто розмежувати області свого впливу, розділити обов’язки по будинку і т. д. А, найголовніше, їм варто вчитися мудрості і не поспішати здійснювати миттєві рішення. Чим менше буде дій під впливом настрою, тим більше шансів зберегти і любов і шлюб.

Якщо Дракони вирішать проблему влади в сім’ї, то тоді можна братися за спільні проекти і це — вельми перспективна сфера взаємодії двох творчо активних людей. Коли обидва врівноважені і конструктивні, їм вдається здійснити найсміливіші ідеї.

Пара успішна в матеріальному плані і все з тієї ж причини. Вони налаштовані на заробляння грошей, оскільки тільки пристойний заробіток дає їм можливість втілити в життя всі свої мрії про повну і щасливого життя. Треба сказати, що їхні доходи завжди вельми пристойні, адже між чоловіком і жінкою цього знаку може встановиться якась конкурентна боротьба, змагання: а хто більше заробить?

Чоловік Дракон здатний надихнути жінку цього ж знака на будь-які подвиги. У свою чергу, жінка Дракон однією своєю присутністю дає такий заряд бадьорості чоловікові, що він з ще більшою енергією рухається вперед до світлого майбутнього для себе і своїх близьких. Їм ніколи нудьгувати, тому що навколо так багато цікавого! Ця пара орієнтується на активну зовнішню життя — поїздки, походи, зустрічі, концерти, виставки і все, що завгодно ще

Вдалий союз, хоча досить рідкісний через вибуховості темпераментів обох.

Добавить комментарий