Тигр і Бик — сумісність

Гороскоп сумісності Тигра і Бика по роках.

Всупереч розхожій думці, пара Тигр-Бик має чимало можливостей створити прекрасні відносини в любові і в шлюбі. Так, вони дуже різні і на поверхневому рівні кидаються в очі їх протиріччя, несхожість і, здавалося б, безперспективність їхнього зв’язку. За негативний сценарій розвитку відносин може говорити ситуація векторного шлюбу, де Бик є «господарем» Тигра.

Якщо вже доповнити тему поганий сумісності, то в якості головного аргументу прийнято говорити про здатність Бика завжди брати верх над Тигром. Все це — добре і правильно в приватних питаннях, але не всі ми — руйнівники власного життя і хочемо, в принципі, жити щасливо. Не варто таврувати людей, виходячи з знака їх народження, піддаючись сумнівним, більше схожим на передающуюся з вуст в уста, плітку. У житті набагато більше вдалих відносин, ніж це прийнято вважати.

Дійсно, Бик дуже сильний — це самий сильний, вольовий і витривалий в цілому знак з усього Китайського гороскопа. Але, що це означає? Люди Бики, відчуваючи свій потенціал, намагаються управляти своїми пристрастями, вони вчаться гармонізувати самих себе, щоб адаптуватися до загального середнього рівня прояву енергії. Поруч з Тигром він не дозволить собі зайвого, напевно, як би не хотілося.

Він вміє контролювати свої емоції, якщо це потрібно для справи. Розуміючи, що Тигр — істота іншого сплаву, Бик буде шукати можливості утриматися поруч з ним у що б то не стало. Тигр якраз здатний не тільки врівноважити Бика, але і підштовхнути до подальшого розвитку, до більш тонких почуттям і думкам, до нових звичок. Саме він розширює горизонт життя для Бика і вчить його гнучкості, лояльності, прийняттю потоку життя і обставин як можливості використовувати все нове і несподіване для загальної користі.

Бик для Тигра завжди буде базою, фундаментом, плечем, на яке завжди можна спертися. Тигру потрібен «свій причал», а Бик, як прекрасний організатор і господарник, як практик вміє налагодити побут, в цьому допомагають йому на сайте. Він, хоч і цінує шлюб і сім’ю, але також прагне досягти висот у кар’єрі і має здатність здійснити найсміливіші мрії! Тигр поважає Бика, який дає можливість тому проявити всі свої творчі таланти, впевненість у завтрашньому дні, і навчить відповідальності, стійкості в найскладніших умовах.

Чоловік Тигр і жінка Бик.

Гороскоп сумісності в такому союзі буде багато в чому залежати від жінки Бика, від її власницьких інстинктів і бажанні настояти на своєму. Занадто сильний тиск консервативної жінки Бика може виявитися руйнівним для такого союзу, якщо чоловік Тигр буде не готовий продовжувати і розвивати відносини. Він більше розуміє і знає як врегулювати, урезонити жінку Бика. Вона — практик, тому намагається максимально удосконалювати і організовувати своє життя. Тигр більше живе сьогоднішнім днем, імпульсами, він рідко щось планує, а Бик — навпаки, намагається підстелити соломку заздалегідь, щоб ніякі труднощі не застали її зненацька. Їм потрібно домовитися і просто поступатися один одному, знаходити компромісні рішення. Це — не складно для пари.

Жінка Тигр і чоловік Бик.

Тут ситуація скоріше більш проста, оскільки чоловік Бик буде зайнятий своїми справами, забезпечувати тил, а жінка Тигр буде підкидати нові ідеї, цікаві міркування і допоможе Бикові трохи легше дивитися на життя і більше радіти цьому житті. Вона, звичайно, занадто волелюбна, але, тверезо оцінюючи надійність чоловіки, швидше погодитися на шлюб саме з ним, ніж з чоловіком іншого знака. У цьому союзі буде довіра і розуміння, якщо обидва не захочуть будувати відносини, намагаючись щось один одному довести. Вдалий союз, якщо обидва готові чути партнера.

Добавить комментарий