Щур і Бик — сумісність

Сумісності Щури і Бика в східному гороскопі.

Таке поєднання знаків на перший погляд може здаватися не надто гармонійним, а от життя чомусь показує зворотне. Звичайно, існує думка, що в такому союзі більше користі отримує Бик, тоді як Щур змушена підлаштовуватися під його умови. Але, не забуватимемо, що Криса, при всій своїй товариськості, бажання подобається і отримувати матеріальні заохочення, може отримати в особі Бика ту саму стабільність, про яку так мріє, надійний тил і масу нових можливостей для свого розвитку.

Бика може залучити в Пацюкові її жвавість, гострота розуму і практичність, натхнення і легкість, з якою люди Щури йдуть по життю. Йому дуже не дістає рухливості і легкості Щура, яка ніколи не падає духом і не ділить світ на біле і чорне, їй просто поміняти мети, перебудуватися за вимогами змінених умов середовища проживання, і до того ж вона завжди при справі, бо постійно зайнята пошуком видобутку — ця її особливість вельми імпонує Бикові.

Динамічність Щура та організаторські здібності Бика можуть виявитися ефективними у спільній діяльності. Бик займається масштабними проектами, а Щур здатна їх здійснювати і вирішувати повсякденні практичні питання. Міць і сила Бика будуть цементувати основу для довгострокових відносин, а Щур створить неповторний шарм і додасть цьому союзу родзинку, вносячи різноманітність у побут і творчість обох.

У сексуальній сфері їм теж непогано разом. Щур дає імпульс, а Бик має потрібної витривалістю і адаптованим сприйняттям для фантазій Щура. Разом можуть відчувати себе чудово і реалізувати будь-які свої бажання. Тут у обох більше свободи самовираження і гармонії.

Чоловік Щур і жінка Бик можуть скласти надійну пару, якщо чоловік не стане занадто часто критикувати і дорікати жінці. Жінка Бик не опускається до того, щоб звертати увагу на дрібні уколи і мало значні коментарі, але, коли претензії накопичуються, вона може проявити неадекватно сильну реакцію і чоловік Щур буде довго відновлюватися від шоку. Для чоловіка Щура, жінка Бик — особистість занадто масштабна і складна, йому нелегко її ні зрозуміти, ні прийняти такою, яка вона є — він напевно захоче її переробити, виховати під себе, але це навряд чи можливо Скоріше вона виховає його, але захоче чи чоловік Щур після всієї цієї «дресури» залишитися поруч — велике питання. Наскільки довго і успішно складуться любовні відносини в такій парі залежатиме від знаків Зодіаку як чоловіки, так і жінки.

Жінка Щур і чоловік Бик поєднання більш реальне і зручний для щасливого спільного життя, тому що ні одному, ні іншому не доведеться ламати себе, переробляти і налаштовувати на іншу, чужу собі хвилю. Поряд з чоловіком Биком, жінка Щур може відчувати себе просто жінкою, не побоюючись нападок і нападів гніву з боку чоловіка. Він здатний її балувати, піклуватися про неї і завжди підтримає у важку хвилину підставить своє мускулисте плече! А крім того, чоловік Бик по-хорошому допоможе жінці Пацюкові відкрити в собі багато талантів і взагалі, розвинути найкращі якості.

Добавить комментарий