Жінка Бик, любов і шлюб

Женщина-Бык-в-браке-e1293437253820Жінка і чоловік, народжені під знаком Бика в шлюбі виражають себе в принципі ідентично. Єдине, Жінка-Бик, як і будь-яка інша жінка, може бути більш гнучкою і спокійною в порівнянні з чоловіком цього ж знака.

У ранній молодості представники знаку Бика живуть більше почуттями, ніж розумом, і тому шукають собі пару грунтуючись на емоціях, ніж на розрахунку. Однак, перші серйозні захоплення зазвичай приносять розчарування для Биков. А вони — натури тонкі і глибоко переживають любовні негаразди у своєму житті. Далі цікавіше.

Пізніше рушійною силою Бика у виборі партнера є реалізм. Здоровий глузд буде вирішальним у створенні міцної сім’ї, а Бик націлений на спокійну та стабільну сімейне життя і, треба сказати, не пошкодує для досягнення благополуччя в сім’ї ні сил, ні часу. Він може трудитися цілеспрямовано і довго.

Шлюб Бика цілком вдалий, якщо він створений усвідомлено. Він ніколи не стане призвідником скандалів і не буде сваритися. Скажу по-іншому, Бик сваритися один раз: перший і він же — останній. Так вже він сприймає скандали — як привід висловити голу правду. З цієї причини, краще не доводити Бика до скандалу: він може видати таке, що навіть самий мужній і сильний чоловік не зможе «переварити» його слова. Так що червона ганчірка і Бик — дуже символічні в даному контексті поняття!

У сім’ї Бик спокійний і миролюбний, терплячий до крайності, але вважає за краще грати в сім’ї чільну роль.

В силу своїх особливостей, Бикові вкрай не рекомендується укладати шлюб з людиною, народженим під знаком Дракона, Коні, Кози і Бика. Вся справа в тому, що представники цих знаків будуть постійно сперечатися з Биком і дратувати його цим постійно. Найбільш вдалий шлюб Бика з Тигром і Крисою. Тут Бикові дозволять виявити свої кращі якості і сімейні відносини будуть міцними і тривалими.

Бик кілька упертий і важкий на підйом, але, якщо він вирішить, що потрібно розлучатися, то розлучиться і ніщо його не зможе зупинити. Він залишається молодим дуже довго і може створювати сім’ю в дуже зрілому віці.

Жінка Бик у шлюбі

Добавить комментарий