Гороскоп Бика

Гороскоп Бика.
Бик або Вол в китайському гороскопі

Бик мовчазний і терплячий, незважаючи на буйну вдачу — начебто несумісні якості. В принципі все просто: Бик стриманий і повільний, але краще його не злити знесе все на своєму шляху! У нього дуже оригінальний розум, можна сказати — неабиякий, хоча зовні може виглядати простакуватим.

Бик має особливий талант викликати людей на відвертість, напевно, завдяки своїй надійності. Бик, однозначно, викликає довіру у людей, хоч і не напрошується на спілкування. Він споглядач, любить самотність і взагалі, не надто охоче відкриває свій внутрішній світ.

За зовнішньою незворушністю Бика криється впертість: він не терпить ніякого провалу. Чинити опір Бикові не рекомендується — зітре в порошок!

Безумовно, Бик має риси успішного керівника, начальника. Якщо потрібно, Бик вміє бути красномовним: він багатьох може надихнути своїми ідеями. Єдине, чого не вистачає Бикові, так це сприйнятливості до нових віянь — він консерватор і може довго перебувати в полоні старих стереотипів, навіть розуміючи, що вони себе зжили. Бикові важко швидко перебудуватися. Традиції та умовності мають значний вплив на Бика.

Жінка-Бикпрекрасна господиня, може бути лідером в сім’ї і буде прагнути до цього. Вона не боїться відповідальності і вміє прекрасно організувати сімейний побут.

Бик-чоловіктрудоголік, який буде наполегливо і самовіддано працювати на благо родини. Професія може бути будь-який, але краще — не пов’язаної з постійними поїздками, які можуть вибивати його з колії.

Бик рідко буває зрозумілий оточуючими — надто вже він упертий і деспотичний. Якщо дати йому абсолютну владу, то він буде панувати без сорому і компромісів. Про такті і почуттях інших буде забуто раз і назавжди. Але це — крайність, яка чи можлива у звичайній непросте життя, де все переплетено і на всяку силу завжди знайдеться інша сила …

Бик — не романтик, але буде ніжним і відданим другом відповідальним і щирим. Сім’я для нього свята, втім як і традиційний уклад сімейного життя.

Фази життя.

Незважаючи на вперту натуру і схильність до активної діяльності, старість Бика буде врівноваженою, якщо він зможе приборкати і організувати себе, а не інших.

Добавить комментарий