Бик. Сумісність загальна

sovmestimostСумісність Бика пов’язана в першу чергу з надійністю потенційного партнера, його самодостатністю і прямотою, організованістю і силою духу. Чим сильніше людина, тим швидше Бик зверне на нього свою увагу і зважиться на тривалі стосунки з ним.

Люди Бики насилу сприймають людей примхливих, мінливих, на яких не можна покластися, непередбачуваних і занадто залежних від свого настрою, що живуть дозвільної життям без мети та інтересів.

Для Бика ідеальний шлюб з Півнем — їм комфортно і в той же час не нудно. Бик оцінить скрупульозність і любов до порядку останнього, а сам зуміє дати Півневі стабільність, яку він так шукає

З Крисою Бикові теж буде добре — вона буде віддана йому до самої смерті. Незважаючи на деяке занепокоєння і невгамовність Щура, Бика все це не дуже зворушує — швидше розважає і допомагає жити більш насиченою і динамічною життям.

Зі Змією Бикові теж повинно бути цілком комфортно, незважаючи на те, що вона занадто багато хоче від свого партнера. Зате Змія не схильна до кардинальних змін в особистому житті, тому швидше залишиться і буде шукати способи домовлятися. Їм легко прийти до спільного знаменника.

Мавпа зачарує Бика, але йому доведеться чимало постаратися, щоб завоювати Мавпу. Пристрасть до змін і надмірна зарозумілість Мавпи, її бажання керувати і підкоряти може зустріти явне протидію з боку Бика. Складне партнерство, але вельми цікаве і корисне для обох.

З Козою треба бути напоготові — вона примхлива і непостійна. Вважається, що Бику протипоказана Коза, однак, не варто надавати цьому факту занадто велике значення. Бик цілком в змозі розібратися і зрозуміти Козу, а це — вже пів-справи на шляху до достатнього взаєморозуміння і можливості жити під одним дахом.

З Тигром може бути по-різному, але Бик сильніше Тигра: якщо він зуміє поважати особистість Тигра, то все буде добре. Тут варто шукати рівноправність і шукати різні способи вирішення проблем. Прямий тиск не має сенсу, тому краще пошукати загальні інтереси, захоплення і менше зациклюватися на протиріччях.

Люди, народжені в рік Кота (Кролика) можуть знайти у відносинах з Биком сталість і хорошу організацію спільного життя. Коти — люди домашні, Бик — теж і на цьому грунті їм легко порозумітися. У них спільні цілі, але можуть бути різні шляхи, різні відчуття. Коти більш тонкі, творчо обдаровані і більш гнучкі, при цьому, орієнтуються насамперед на свої власні бажання. Бик же — тварина настирлива, іноді занадто прямолінійний їм буває не до сентиментів і жартів, їм ніколи вникати в лабіринти багатоходових комбінацій, які виношуються Котами. Бик зайнятий практичними справами і вважає за краще не відволікатися від справ і головних цілей. Разом їм зазвичай вдаються найсміливіші проекти, тому що їм вдається у своєму дуеті поєднувати розум і ідеї Кота з тверезістю, пробивними здібностями і витривалістю Бика.

бик сумісність

Добавить комментарий