Бик-Телець

Бик-Телець. Гороскоп Тельця, народженої в рік Бика.

Новости сайта:сайт одежды next

З усією впевненістю можна сказати, що Бик-Телець це — символ завзятості і наполегливості! Можливо з першого погляду така людина зробить враження просто спокійного і невибагливого. Його спокій приховує ніжну і навіть вразливу натуру.

Чим ближче ви познайомитеся з БикомТельцем, тим гостріше відчуєте його могутню і напористу сутність. Велика емоційність і сексуальність знову ж таки не лежать на поверхні, але проявляються в близьких стосунках.

Тепер про завзятість. Протистояти такій людині, якщо він щось від вас хоче отримати, просто неможливо. Він вимотає своєї настирливістю і все одно отримає те, що хоче!

Бик-Телець не любить невизначеностей. Йому потрібні конкретні формулювання і чіткі дії. Дисципліна, вимогливість і підпорядкування — ось що гріє душу цьому характеру! Треба сказати, що така людина знає, що таке відповідальність. Він сам, насамперед, дисциплінований, вимогливий і готовий підкорятися законам і правилам

Людина ревнивий і в любові — великий власник. Багато чого вимагає, а й віддає все, щоб його сім’я ні в чому не потребувала.

Зайва суворість — не найкраща «супутниця життя» для людини цього поєднання знаків. Жити відлюдьком важко і нестерпно. Може бути треба легше ставитися до життя? Дозвольте собі бути щасливим!

Чоловік Бик-Телецьце монумент! Він знає що йому потрібно і при цьому розуміє як цього домогтися. Його бажання частіше пов’язані з придбанням і накопиченням матеріальних цінностей. Зустрічаються, звичайно, і люди мистецтва, тоді чоловік Бик-Телець повністю віддає себе улюбленій справі. Він витривалий і працюватиме заради досягнення мети день і ніч — стільки, скільки потрібно. Він практичний і ніколи не упустить свого щастя будь то вдалий діловий проект чи цікава жінка

Жінка Бик-Телецьсимвол достатку і процвітання. Вона працьовита, поступлива і теж більш, ніж наполеглива в досягненні своїх цілей. Вона ніколи не помилиться і не промахнеться. Звичайно, вона, як жінка, відрізняється життєвої хитрістю і практичною кмітливістю. І на роботі, і в родині здатна чітко організувати не тільки себе, але й колег, домочадців, і, звичайно, свого чоловіка … На жінку БикаТельця можна покластися в будь-якій справі, якщо все складається за її бажанням!
Share Button
[Twitter]

Добавить комментарий