Гороскоп Льва на 2012 рік

levАстрологічний прогноз на 2012 рік для Лева.

Гороскоп Льва на 2012 рік дуже сприятливий. Енергетика цього року та енергетика Льва подібні, тому, сам Бог велів Льву проявити свої найкращі якості саме зараз. Само в руки, звичайно, нічого не прийде, але, прикладаючи хоч якісь зусилля, Лев отримає дуже багато!

Новини сайту:абу даби туры

Бізнес і робота по найму. У 2012 році у Льва активізуються питання, пов’язані з ростом кар’єри. Він повинен брати на себе відповідальність і самостійно приймати рішення. Успіх прийде до тих Левам, які подолають природну лінь і візьмуться за справу з усім своїм ентузіазмом.

Занепокоєння теж буде достатньо — просто накопичилося багато справ і питань, які вимагатимуть розвитку цього року. Можливості постійно зростають, але вимагають пильної уваги.

Вірогідні складні переговори з партнерами з інших країн.

Взагалі, в справах бізнесу та кар’єри, важливий один істотний нюанс — Лев повинен повністю контролювати себе і підлеглих. Цього року немає дрібниць, які можна «пропустити» — всі деталі своєї роботи чи бізнесу мають значення!

У другій половині року популярність Льва буде тільки рости. Друзі та авторитетні люди нададуть підтримку в його починаннях, виникнуть начебто нізвідки старі знайомі разом зі своїми зв’язками.

Гроші. Фінансова сфера життя Льва в 2012 році буде нестійкою. Значних вкладень потребують бізнес, а також зростуть витрати сім’ї. Особливо слід бути обережним у витратах до кінця квітня.

Любов, шлюб. Всі сили Льва будуть кинуті на професійне зростання, тому не буде ні сил, ні часу на романтичні стосунки.

Подружні пари, звичайно, впораються з тимчасовими складнощами, а ось закохані, відносини яких склалися недавно, отримають випробування по повній програмі. Розуміючи вогненну природу Льва, не слід розраховувати на його поступливість. Звертати на себе увагу скандалами теж не варто — Лев закриє двері перед вашим носом і назад не покличе! У Льва відповідальний період в житті — його можна зрозуміти …

Друга половина року буде більш спокійною, з’являться нові знайомства і можливі нові любовні стосунки. Однак, навряд чи ці відносини будуть стійкими і триватимуть довго.

Здоров’я. Перша половина року акцентує хронічні захворювання Львів. Особливої ​​уваги потребують шлунково-кишковий тракт постежите за харчуванням і не звалювати на себе занадто серйозні зобов’язання. Бережіть нерви!

В цілому, потенціал фізичного здоров’я Львів у 2012 році високий.

Добавить комментарий