Бик-Стрілець

Бик-Стрілець. Гороскоп Стрільця, народженої в рік Бика.

Цей Бик не виносить конфліктів і завжди шукає можливість вирішити всі проблеми мирним шляхом. Бик за своєю природою дуже активний і нестриманий, але Бик-Стрілець рассредотачиваемого свою активність на велику кількість справ і відносин, тому, йому складно сконцентрувати всю свою завзятість десь в одному місці. Пошук нових вражень і бажання обійняти неосяжне часто і призводить до розпорошення сил. Однак, якщо Бик-Стрілець за щось береться, то доробить до кінця і якісно. Для нього важливий не тільки процес, а й результат.

Новости сайта:Спиннинговые удилища

На цьому тлі різноманітності його інтересів, Бик-Стрілець не надто стійкий до факторів зовнішнього середовища. Іншими словами, він не завжди готовий протистояти проблемам ззовні. Однак, дружелюбність цього знаку і здатність завжди знайти компроміс багато спрощує в його житті.

Бик-Стрілець володіє розвиненою інтуїцією, яка допомагає йому досягти відчутних результатів у бізнесі. При цьому — заслуга Стрільця, він не порушує закону.

Ще одна особливість БикаСтрільця — внутрішній спокій. Тут якраз проявляється Бича впевненість в успіху. Ця якість теж допомагає людям цього знака в життя: вони можуть реалізувати себе як керівники, причому, керівника гідного.

У любові Бик-Стрілець може бути кілька боязким. За жартамипримовками і бурхливим веселощами ховається нерішучість зробити перший крок.

У сім’ї Бик-Стрілець проявляє всі свої найкращі якості. Він надійний і відповідальний ніколи не кине свою сім’ю і буде прекрасним батьком: люблячим, турботливим, відповідальним і життєрадісним. Іноді, правда, може спалахнути, але швидко відходить. Він чесна і порядна людина.

Чоловік

Чоловік Бик-Стрілець виділяється активної зовнішньої діяльністю, схильністю до подорожей, походів, часто любить спорт взагалі і займається яким-небудь видом спорту сам. Цей чоловік непоследлів, його інтереси різноманітні. Професійна діяльність виявляється дуже важливою для чоловіка БикаСтрільця. Він працює за покликанням, а зарплата — всього лише плата за задоволення займатися улюбленою справою. У любові чоловік Бик-Стрілець постійний і воліє одружуватися один раз в житті і назавжди. Звичайно, бувають і інші варіанти, але чоловік Бик-Стрілець, все-таки, рідко опиняється в ролі шукача любовних пригод.

Жінка

Жінка Бик-Стрілець відрізняється хазяйновитістю і талантом багато встигати. Вона сильна фізично, правдива і відкрита в спілкуванні. Професійна діяльність для неї, як і для чоловіків цього поєднання знака, має важливе значення. Жінка Бик-Стрілець може займатися викладанням, знати кілька мов. Вона — авторитетна людина як на роботі, так і в сім’ї.

У любові жінка Бик-Стрілець досить вимоглива і вельми розбірлива. Їй напевно сподобається чоловік з сильним характером, серйозний, і має перспективу в кар’єрі. Легковажний і безвідповідальний чоловік навряд чи може розраховувати на тривалі стосунки з жінкою БикомСтрільцем.

Share Button
[Twitter]

Добавить комментарий