Бик-Скорпіон

Бик-Скорпіон. Гороскоп Скорпіона, народженої в рік Бика.

Це феноменальний чоловік. Він надзвичайно сильний — витривалий в двійні, сильний фізично подвійно, завзятий і наполегливий теж подвійно і додайте сюди практичність, чітке розуміння реальності і звіряча інтуїція. Бик-Скорпіон домагається своїх цілей, якщо ставить їх перед собою.

Бик-Скорпіон володіє великим запасом міцності. Він може бути різкий, якщо хтось або щось заважає йому по дорозі до мети.

Новости сайта:купить материалы для наращивания ногтей

Людина такого поєднання — безумовний лідер і боєць. Немає нічого, що могло б його налякати і змусити згорнути зі свого шляху. Ви розумієте, що не варто втручатися з порадами в справи БикаСкорпіона. Він може вирішити, що ви хочете оголосити йому війну і почне воювати з вами за всіма правилами.

Неважко здогадатися, що для цієї людини всі люди діляться або на друзів, або на ворогів — середини він не сприймає.

Бик-Скорпіон у якомусь сенсі одинак. Зрозуміло, що він схильний все робити самостійно і не чекати підтримки з боку.

У любові Бик-Скорпіон вельми досвідчений і дуже вибірковий у зв’язках — не стане вступати у зв’язок просто для розваги або з цікавості. Грати з ним в любов досить небезпечно — він бачить людей наскрізь своїм внутрішнім зором і може погодитися «пограти». Хто перший проситиме про помилування здогадайтеся самі. Але, не треба думати, що Бик-Скорпіон — такий вже небезпечна людина — зовсім ні, але «грає» він тільки з сильним «противником». До програв він проявить такт і повагу.

Бик-Скорпіон ніколи не образить людину просто так мимохідь. Він коректний і завжди справедливий.

Сімейне життя його складна і напружена через свого залізного характеру. Взагалі, такі люди рідко заводять сім’ю, але, якщо вони все-таки зважилися на шлюб, то будуть робити все, щоб сім’я ні в чому не потребувала. Він надійний і відданий сім’ї.
Чоловік.

Чоловік Бик-Скорпіон може проявляти чималу впертість, категоричність і твердість у судженнях, справах. Він не відрізняється гнучкістю, тому, часом, живе важко — йому важко зрозуміти, що можна жити інакше — легше і вільніше від власних перегинів, вимог і жорсткості з оточуючими. Любовна життя цього чоловіка може бути насиченою, активної, але не стійкою.

І тут багато що залежатиме від типу чоловіка Скорпіона, від його розвитку і принципів. Одне — ясно, він націлений на серйозні стосунки, але не завжди знаходить гідну кандидатуру — відповідну своїм високим вимогам. З цієї причини особисте життя чоловіки БикаСкорпіона складається по-різному й часто виявляється напруженою.
Жінка.

Жінка Бик-Скорпіоннатура більш м’яка, як і належить жінці. Вона дуже діловита, прагнути створити сім’ю та організувати побут за своїм розумінням. Вона — здібна людина в будь-якій сфері життя, але їй також, як і чоловікові цього поєднання знаків може не діставати пластичності, гнучкості, вміння вловлювати ситуацію і витягувати з нових можливостей якусь користь.

Старі догми часто сковують жінку БикаСкорпіона і, один раз прийнявши якесь рішення, вона ніколи від нього не відступиться їй дійсно важко мінятися! Однак, якщо вона зверне увагу на свій внутрішній потенціал, відчує, що їй по плечу дуже багато чого, тоді вона зуміє подолати будь-які внутрішні бар’єри і стане щасливішим!
Share Button
[Twitter]

Добавить комментарий