Бик-Риби

Бик-Риби. Гороскоп Риб, народжених у рік Бика.

Цей Бик дуже чутливий і ранимий, незважаючи на солідну і значну зовнішність. Він, дійсно справляє враження надійності і в той же час скромності і глибини.

Оскільки такий Бик ніжний і тонкий, його легко зачепити за живе, але не варто цим зловживати. Бик — він, адже, і в Африці Бик, та до того ж ще і мстивий — не треба випробовувати долю.

При простакуватою зовнішності весь потенціал цієї людини, як підводна частина айсберга, прихований від очей. Тому, багато людей, схильні до поспішних висновків, часто недооцінюють БикаРиб і дарма.

Новости сайта:готель в карпатах

Бик-Риби чесний, він дотримується принципів порядності та поваги до себе та інших. Це, як правило, високо духовні люди, їх не цікавлять плітки і порожні розмови. Вони контактні, вміють і люблять спілкуватися з цікавими людьми, але воліють обговорювати конкретні і важливі речі.

І, знову ж, треба мати на увазі, що Бик-Риби — люди практичні і дуже пробивні. Конфліктів вони уникають, а в крайніх випадках вміють дипломатично залагодити проблему. Ці люди не відносяться до підступних, але, завдяки розвиненій інтуїції, завжди відчувають коли говорять неправду і можуть покарати брехуна, скориставшись його ж зброєю.

Бик-Риби не любить демонструвати свої почуття. Він їх ховає і дуже глибоко така його природа. Звичайно, через це можливі зриви, перепади настрою і тому подібні речі, які створюють додаткову напругу в характері. Але, і ці сплески людина буде ретельно приховувати оголювати свою душу він не буде.

Чоловік Бик-Рибинатура творча, діяльна, він, як правило, володіє широким кругозором. Чоловік Бик-Риби може бути цікавим співрозмовником і діловою людиною, однак, у нього, левова частка енергії іде на підтримку внутрішньої рівноваги і тому, часто не дістає сил розвивати серйозні проекти. Емоційне життя нерідко відволікає чоловіка Бика-Риби від глобальних справ. Коли він навчиться управлятися зі своєю чутливістю і перестане впадати в крайні стану, а також видавати в світ надто різкі судження, ось тоді настане для чоловіка БикаРиб «золотий вік» і він зуміє застосувати свій невичерпний потенціал на корисні і дійсно важливі речі.

Жінка Бик-Риби теж — людина «не від світу цього». Вона повна натхнення, творчого потенціалу і при цьому, жінка Бик-Риби досить амбітна по життю. Задовольнятися малим вона не бажає і прагнути до кар’єрного росту, до високої посади, до вагомого положенню в тому суспільстві. Жінка Бик-Риби рідко погодитися взяти на себе лише роль домашньої господині — вона народжена для більшого!

Складнощі для жінки БикаРиб — ті ж, що і для чоловіків цього поєднання знаків. Вона занадто чутлива і її реакція на події, які не вкладаються в її сценарій, буває неадекватно різкою. Хоч це і не кидається в очі, але жінка Бик-Риби бажає проявити себе на відповідальній посаді, що вимагає хороших організаторських здібностей, зайняти більш високе положення на роботі серед товаришів по службі, бути лідером в сім’ї. Однак, її претензії до світу не завжди виражаються по суті, а амбіції реалізуються важко, тому, що цій жінці складно поєднати і врівноважити свої внутрішні протиріччя. Коли вона зуміє подивитися в очі реальності не шкодуючи себе, ось тоді і почнеться її справжнє сходження вгору по сходах слави і благополуччя!

Добавить комментарий