Бик-Рак

bykБик-Рак. Гороскоп Рака, народженої в рік Бика.

Новости сайта:подъемники автомобильные

Ця людина заглиблений у себе, у свої емоції і переживання. Він дуже прив’язаний до своїх близьких, тому намагається оточити себе людьми, з якими йому буде комфортно.

Якщо не вникати в суть, то Бик-Рак може здатися м’яким, ласкавим і турботливим чоловіком. Все це — так, але, варто сказати йому щось зайве, як ця людина проявить всю міць свого характеру. Він дуже сильний, але вважає за краще приховувати свій темперамент і хоче жити у своєму затишному маленькому світі.

Саме з причини постійного бажання сховатися в свою шкаралупу, Бик-Рак рідко знаходиться в гущі подій і тому часто упускає можливості, що відкриваються проявити себе, так би мовити, поза свого близького оточення.

Бик-Рак дуже сексуальний, причому без напору, м’яко і ненав’язливо вміє звернути на себе увагу осіб протилежної статі.

Треба сказати, що Бик-Рак володіє сильною інтуїцією і при бажанні може багато чого досягти в житті. Поєднання завзяття та уважності, витривалості та активності розуму. Це — дуже здібна людина.

Погано тільки те, що такий характер часто схильний зміні настрою, метань і пошукам у відповідності зі своїм настроєм на даний момент. Це — дуже розхолоджує і створює масу складнощів. Якщо як слід розібратися і якось культивувати в собі позитивний погляд на світ, можна змінитися в кращу сторону і отримати цілий ряд переваг.

Чоловік Бик-Рак нерідко ставить перед собою глобальні цілі. Він націлений і на кар’єру, і на сім’ю — і те, і інше є необхідною умовою щасливого життя для нього. У любові це — м’яка людина, хоча зовні цього й не скажеш. Він дуже чутливий і змушений ховатися за броню, щоб уникнути зайвих проблем. Звичайно, він періодично страждає від внутрішньої невпевненості і мінливості своїх бажань, однак, йому вистачає здорового глузду вчасно виправити ситуацію і все повернути на круги своя. Чоловік Бик-Рак при будь-яких обставин, як правило, встигає вскочити в останній вагон …

Жінка Бик-Рак зовні більш податлива, але, насправді дуже вимоглива в порівнянні з чоловіком такого ж поєднання знаків. Вона чітко дотримується свої інтереси і вміє організувати людей, «побудувати» сім’ю. Жінка Бик-Рак нерідко успішна в кар’єрі і завжди прагнути створити надійну сім’ю. З нею нелегко жити пліч-о-пліч кожен день, але, треба розуміти, це — сильна особистість і вона не схильна поступатися в чому б то не було! Жінка Бик-Рак наполеглива, уперта, іноді примхлива і вибаглива. «Піймати» її настрій вдається не завжди і, щоб спілкування з нею було приємним, партнер повинен проявити неабияку спритність, кмітливість і, звичайно, відхідливість
Share Button

Добавить комментарий