Бик-Овен

bykБик-Овен. Гороскоп Овна, народженої в рік Бика.

Новости сайта:похудання

Завжди впевнений в собі і при цьому йому, майже завжди вистачає самовладання. Він знає, що впорається з будь-якими перешкодами. Загалом, це — значний людина із сильним характером.

Все, що робить Бик-Овен доводиться до кінця, причому чітко і планомірно. Звичайно, бувають і «взбрикі», які пов’язані з деякою імпульсивністю і спрагою пригод, але, рано чи пізно, все встає на свої місця і доводиться до досконалості.

Такого людини не зіб’єш зі шляху. БиковіОвна вистачає сил і розуму утримувати лідируюче положення всюди, де потрібно. Він не схильний розмінюватися по дрібницях і завжди знає чого хоче.

Можливо, йому не вистачає гнучкості, але зате достатньо розуміння реальності і здатності протистояти будь-яким негараздам​​.

Якщо хтось захоче забрати першість у цієї людини, то краще навіть не думати про це. Бик-Овен буде боротися за те, що йому належить по праву, до кінця і обов’язково виграє

У любові Бик-Овен досить прямолінійний і відвертий. Однак він вміє цінувати красу і гармонію, має почуття прекрасного. Він уміє створити комфортну атмосферу в своєму будинку і радіти життю.

Чоловік Бик-Овенталановита людина з потужною енергетикою. Куди він буде її направляти, невідомо. Думається, що він може реалізувати свій потенціал в бізнесі, на керівній роботі, але вимагає активних дій кожен день. Чоловік Бик-Овен любить різноманітність, але він — першопроходець і хоче новизни відчуттів, подолання нових перешкод. Саме по собі різноманітність — не мета.

У любові чоловік Бик-Овен дуже конкретний, але не до кінця проявляє себе відкрито. Звичайно, він захоче головувати в парі і давати вказівки — що робити, як і коли. Добре, якщо він все-таки дасть можливість жінці відчувати себе не тільки слабкою, але і самостійною.

Жінка Бик-Овеннатура сильна і вельми прямолінійна, іноді навіть занадто. Вона не допускає навіть думки про те, що не всі, про що вона мріє, може здійснитися так, як вона того побажала. Їй важко миритися з реальним станом справ і звідси може йти крайня нетерпимість до людей і обставин. Можливо, їй не дістає розуміння себе та оцінки своїх дій, але зате їй не позичати завзяття та активності, відкритості душі і безстрашності. Ця жінка завжди прийде на допомогу кожному, хто про це попросить.

Жінка Бик-Овен дуже прямолінійна в житті. Вона гаряче любить своїх близьких, прив’язана до сімейного вогнища, але з людьми мало знайомими може виявляти зайвий натиск і вимогливість. Довго знаходиться поруч з такою яскравою особистістю зуміють небагато, правда, з роками і з досвідом жінка Бик-Овен, звичайно, зменшить оберти і навчиться більш рівно реагувати на події, шукати компроміси і домовлятися. Однак, не треба думати, що вона стане такою «ніжною кішечкою». Жінка Бик-Овен — завжди лідер з неабиякою часткою впертості і норовливості.

У любові жінка Бик-Овен може буквально загубитися, бо її глибинне жіноче начало зустрінеться з бажанням командувати і пригнічувати. Якщо вона зуміє спертися на свою жіночу природу, на вміння допомагати і захищати своїх близьких, йти вперед, не боячись перешкод, і спрямувати свої вольові якості більше в професію, то любов і сімейні відносини можуть скластися благополучно.

Добавить комментарий