Бик-Лев

bykБик-Лев. Гороскоп Лева, народженої в рік Бика.

Перспективне поєднання для сходження по кар’єрних сходах і взагалі, для високого соціального статусу.

Бик-Лев усіма поважаємо. Він вміє керувати — віддавати розпорядження, представляти солідну фірму і взагалі, вершити долі. Така людина ніколи не залишиться непоміченим. Він завжди має мету і ціль високу.

Новости сайта:детские площадки

Якщо сходження ще не сталося, то Бик-Лев буде трудитися не покладаючи рук — стільки, скільки необхідно. Він, як і будь Бик — витривалий і дуже сильний. Може задовольнятися малим, але тільки заради перспектив. Треба сказати, що тягнути жалюгідне існування він не буде ніколи …

Якось впливати або, ще того гірше, прямо тиснути на нього не має ніякого сенсу і взагалі, небезпечно … Він сам розпоряджається собою. Така людина енергійний і завжди знає що треба робити. Правда, як і всі Леви, цей іноді хоче полінуватися, як слід розважитися — не виключено, що він любить театральні постановки, світські вечірки, де можна виступити у всій своїй красі — себе показати і інших подивитися.

У любові може бути занадто консервативний, зате його запалу вистачить ні на одного партнера … І в цій сфері життя Бик-Лев бажає проявити свої царствені замашки. Він повинен відчувати себе главою сім’ї, а партнер і діти повинні виявляти повагу. Він володіє хорошим життєвим чуттям і вміє організувати домашнє життя самим чудовим чином!

Чоловік Бик-Лев.

Чоловік Бик-Лев вселяє довіру і, як правило, є яскравою особистістю. Він не завжди багатослівний і красномовний, але завжди справляє сприятливе враження. Його головна особливість — здатність більше робити, ніж говорити.

Однак, не будемо забувати, що в цьому поєднанні знаків високий ризик впертого бажання наполягти на своєму в що б то не стало. Такому чоловікові вистачає витримки йти самостійно — без свити, але він воліє все-таки натовп шанувальників, групу підтримки численних приятелів і друзів.

Жінка Бик-Лев.

Жінка Бик-Лев теж — вельми серйозна дама, з якою не завжди можна пожартувати. До речі, і в буквальному сенсі, жінка Бик-Лев не розуміє жартів на свою адресу. Вона, так само, як і чоловіки цього поєднання знаків, любить суспільство і в основному, воліє блищати в цьому суспільстві. Виступати на других ролях де б то не було їй не цікаво, а оскільки вона цінує себе, вона не стане розмінюватися на дрібниці.

У любові і шлюбі з такою дамою, звичайно, непросто, якщо вона не захоче відкривати для себе значення слова «компроміс». У ній багато сили, життєвої енергії і, щоб характер жінки Бика-Лева не зіпсувався з роками, вона обов’язково повинна знайти себе не тільки в сім’ї, але й у роботі, у дітях, в хобі і т.д. Це — особистість не тільки творча, а й роботяща їй необхідно жити активним життям!

Добавить комментарий