Бик-Козеріг

bykБик-Козеріг. Гороскоп Козерога, народженої в рік Бика.

Це людина монумент у сходженні по кар’єрних сходах. Він не просто упертий, він наполегливий і готовий працювати цілодобово, щоб отримати потрібний результат. І, він його отримає!

Бик-Козеріг з дорослішанням формує чітке уявлення про світ і про своє місце в цьому світі. Ця людина логічний і при цьому шукає найпростіших рішень будь-яких завдань. Він готовий обдумувати і аналізувати до втрати пульсу — аби дістатися до суті.

Людина цього поєднання знаків добре організований і для нього така здатність є ключовою, адже він — одинак ​​і спирається тільки на самого себе. Його сходження довгий, поступове, але ефективна.

Новости сайта:защитные сетки

Характер таких людей відрізняється відвертістю і прямотою. При всіх своїх амбіціях, він не бере участі в авантюрах і в разі необхідності відстоювати свої права, вважає за краще відкриту боротьбу. Боятися йому нічого — він дійсно сильний, витривалий і впевнений у собі.

Він трохи сухуватий і не розташований до трати часу даремно, не балакучий і словами воліє справу. Цілісність натури і вміння концентруватися на головному — важливі особливості характеру такої людини.

У любові Бик-Козеріг не розташований до сантиментів, поводиться досить прямолінійно і, знову ж, відверто. Йому колись «бовтатися» в водах бурхливих емоцій і почуттів, тому в любовному партнерстві шукає швидше соратника або товариша, ніж коханця. Секс, звичайно, ніхто не відміняв, але ця людина від задоволень і розваг швидко переходить до справи.

Приказка: «Справі — час, потісі — час» це — про Бика під знаком Козерога.

Чоловік Бик-Козеріг здатний повести за собою. Він, однозначно, прагнути зробити успішну кар’єру — думками на цю тему він зайнятий постійно. Це прекрасний керівник, знає людина, якщо дійсно знаходить себе в якій-небудь діяльності. Чоловік Бик-Козеріг може довго перебирати рід занять, поки не знайде не тільки справу до душі, а й обов’язково прибуткове, перспективне в плані зростання кар’єри. Оскільки його амбіції високі і він здатний багато поставити на карту заради досягнення своїх цілей, а також з урахуванням його працездатності, він може отримати все, що забажає. Правда, справжній успіх прийде не відразу і дійсно потребують і дисципліни, і завзяття та чіткого розуміння свого завдання.

У любові чоловік Бик-Козеріг досить сентиментальний, хоч і не показує цього. Відкрити його і дізнатися по-справжньому не завжди легко. Зате, якщо вже він пішов на офіційні відносини, то зворотної дороги не буде — хіба що під впливом невідворотних обставин.

Жінка Бик-Козеріг — теж натура серйозна як у професійній сфері життя, так і в особистому. Вона, як правило, знає, чого хоче і йде до своєї мети незважаючи ні на що. Характер пробивний, активний. Для цієї жінки важливе значення має сім’я, яка дає їй необхідний статус, тому вийти заміж вона прагне, хоч і не завжди проявляє себе в сім’ї тихою, домашньої жінкою. Вона, в першу чергу, хороший організатор домашнього господарства, голова сім’ї й інша роль ніжної, турботливої ​​і м’якою дружини, матері, яка трясеться над своїм чоловіком, чадом — швидше виняток, ніж правило в її відносинах з близькими. Але, зате вона — боєць і на її підтримку завжди можна розраховувати. Сильна жінка Бик-Козеріг здатна трудитися день і ніч на благо своєї родини!

Добавить комментарий