Бик-Діва

bykБик-Діва. Гороскоп Діви, народженої в рік Бика.

Цей характер швидше за все дуже консервативний і відокремлений. Він не прагне до високих цілей, а воліє вдосконалюватися в якійсь вузькій сфері діяльності.

Дуже ймовірно, що БикуДіві для повного щастя потрібен дім — повна чаша, ідеальний порядок в будинку, тиша і ніяких сторонніх людей. Будь-які втручання в життєві справи цієї людини може викликати невдоволення і гострий напад критичності з його боку. Своє добро і свій спокій він захищає з усією пристрастю, властивою Бикові

Новости сайта:бижутерия шанель

Людина Бик-Діва завжди пунктуальний і зібраний, що не обіцяє більше, ніж може виконати і говорить тільки те, за що відповідає … Для нього не характерні метання, коливання і бездумні дії. Він завжди знає, що хоче і методично виконує свою роботу.

У любові Бик-Діва дуже сексуальний, але схильний ховати свою сексуальність за маскою сором’язливості. Така людина може вважати, що його сексуальність — проблема, від якої потрібно якось позбуватися. Не любить витрачати час і сили на фізичні задоволення.

Вкрай відповідальна людина, яка ні за яких обставин не відмовиться від виконання взятої на себе роботи, причому зробить її точно в строк!

Чоловік Бик-Діва відрізняється великою зібраністю і здатністю до концентрації своїх сил на роботі, у діловій сфері життя, в кар’єрі. Швидше за все цей чоловік — трудоголік, причому трудитися він готовий не тільки довго, але і важко, коли знає навіщо йому це потрібно. Його цілі не завжди масштабні, але якщо він щось для себе вирішив і взяв на себе відповідальність, то не відмовиться від розпочатого. У любові Бик-Діва може проявити занадто багато завзятості. Легкі відносини будуть його просто дратувати, а зробити остаточний вибір на користь тієї чи іншої дівчини йому буде складно, оскільки, і в цій сфері життя йому хочеться мати хоч які-небудь гарантії

Жінка Бик-Діва може бути дуже господарської і чудово організованою, але може трапитися і так, що домашні і сімейні справи і обов’язки перестануть її цікавити при сприятливо складається кар’єрі. Їй простіше реалізувати свої амбіції на роботі, ніж перебувати в рівновазі і відчувати себе абсолютно щасливою в сімейному колі. Звичайно, найчастіше жінки будь-якого поєднання знаків прекрасно суміщають одне з іншим, але жінка Бик-Діва занадто чутлива, оскільки її нервова система працює в постійній напрузі. Їй важко витримувати ритм швидкого перемикання з одного виду діяльності на іншу, виконуючи будь-яку роботу ідеально … Так, якщо щось нею зроблено не ідеально, жінка Бик-Діва стає глибоко нещасною і тут вже нікому не поздоровиться!

Добавить комментарий