Бик-Водолій

bykБик-Водолій. Гороскоп Водолія, народженої в рік Бика.

Цей Бик займається земними справами тільки з потреби. Його інтереси знаходяться набагато вище матеріальних речей. Він романтичний і відкритий до всього незвичайного або просто новому. Тут є одна проблема — серйозне протиріччя між прагненнями до високих цілей і пристрастю до порядку. Якщо Бик-Водолій навчитися спокійніше ставитися до того, що плани іноді можуть мінятися або їх здійснення відкладатися, то у нього буде більше можливостей задовольняти свої духовні потреби.

Новости сайта:шторы для спальни

Людина Бик-Водолій завжди сповнений найдивовижніших ідей, а оскільки він чарівний і любить спілкуватися з різними людьми, (а люди, треба сказати, з радістю спілкуються з БикомВодолієм), то багато його ідей підтримуються і навіть здійснюються!

Бик-Водолій інтуїтивний і заражає людей своїми ідеями віртуозно — він тонкий психолог! Люди, самі того не розуміючи, проявляють бажання взяти участь в якомусь спільному проекті.

Взагалі, ця людина дуже незвичайний. Його розум нестандартний, його мова дотепна і відрізняється оригінальними оборотами.

Треба відзначити, що при всій своїй дивацтва, Бик-Водолій дуже практичний, знає що хоче і вміє добиватися своїх цілей. Просто, з ним цікаво мати справу!

У любовних відносинах Бик-Водолій теж оригінальний. Голий секс його цікавить навряд чи. Він шукає те, що його буде надихати на секс і на любов, до речі, теж. Йому потрібна енергія, щоб перетворити її на творчість. Можна сказати й так: секс і любов самі по собі в розумінні обивателя йому не потрібні. Йому важливо все те, що витає навколо сексу і любові — відчуття, передчуття, образи. Любов повинна надихати і рухати вперед. Якось так!

Якщо вже ми говоримо про дивацтва, то всі ці внутрішні очікування свята рухають БикаВодолія на пошуки близького за духом любовного партнера. Може бути через складність правильного вибору ці люди так часто змінюють коханців.

Чоловік Бик-Водолій — складний тип і в першу чергу для самого себе. При досить простакуватою зовнішності цей чоловік більше, ніж оригінальний у життя. Взагалі, його непересічність більше допомагає йому по життю, ніж заважає. Йому легко добиватися свого не зустрічаючи опору оточуючих. Звичайно, він — миротворець за своєю суттю, але сильний і прямий характер дає йому необхідну життєву силу, проти якої не посперечаєшся. Йому неможливо щось нав’язати, але з ним можна домовитися!

Жінка Бик-Водолій — натура, здатна свою екстравагантність направити на вирішення поточних справ — цікаво, чи не так? Дамам інших поєднань знаків рідко прощають багато чого з того, що дозволено жінці БиковіВодолія. Вся справа, звичайно, не тільки в чарівливості такої жінки, але й в умінні налагоджувати контакти, знаходити компроміси, при цьому вболівати за загальну справу і не шукати особистої вигоди.

У любові жінка Бик-Водолій більш оригінальна, ніж в діловій сфері. Їй важко знайти відповідного партнера, оскільки її вимоги суперечливі. З одного боку вона шукає надійного і ділового чоловіка, а з іншого — воліє неабияку, може бути, богемне особистість, вільну від догм і забобонів, нав’язаних суспільством.

Добавить комментарий