Бик-Терези

bykБик-Терези. Гороскоп Терезів, народжених у рік Бика.

Таке поєднання знаків дуже сприятливе, оскільки відбувається гармонійне поєднання особливостей обох знаків. Одні якості сприяють прояву інших.

Вплив Бика проявляється як організованість. І Ваги, не схильні до чіткості і зібраності, стають спокійнішими. Навпаки, вплив Терезів на Бика проявляється як м’якість і гнучкість.

Виходить спокійний, врівноважений характер, не схильний до прояву агресії. Він вважає за краще жити в мирі та злагоді.

Новости сайта:Кресла для руководителей

Між тим, це — сильний характер, здатний вирішувати складні питання як в життєвих справах, так і в бізнесі. Просто така людина дуже добре орієнтується в часі і в просторі. Він вміє спілкуватися з людьми і в розмовах черпає практично всю необхідну йому інформацію.

Таке поєднання знаків, як Бик і Терези дає чудові можливості працювати консультантом в будь-якій сфері діяльності.

Бик-Терези не схильний трудитися день і ніч у важких умовах. Йому потрібні паузи, розваги і можливості різноманітного спілкування.

У любові Бик-Терези теж шукає різноманітності. Але, зупиняє свій вибір, зазвичай, на одному і тому ж типажі.

Чоловік Бик-Терези досить норовливий і захищає свої інтереси вельми наполегливо. Чоловік Бик-Терези діловитий і активний в тій сфері життя, яка його найбільше цікавить. Там він намагається досягти значних успіхів, навчитися виконувати взяту на себе роль з усією відповідальністю і дуже якісно. Поєднання таких знаків сприятливо для чоловіків, оскільки не схиляє до агресивності навіть, якщо не все, що він планує складається по його бажанню. Він реально дивиться на життя і вміє знайти вірні шляхи для вирішення своїх завдань. Тому чоловік Бик-Терези найчастіше вельми успішний в житті — у нього достатньо цілеспрямованості, гнучкості та розуміння поточного моменту, він знає як ладити з людьми, щоб домогтися від них бажаного.

Жінка Бик-Терези натур романтична, вельми приємна в спілкуванні, але також, як і чоловік цього поєднання знаків завжди знає що хоче і здатна рано чи пізно це отримати. Вона тактовна, але тверда, вельми контактна, але не любить порожніх розмов. Жінка Бик-Терези практична і мудра в життєвих справах, вона — добра господиня, прекрасний організатор.

У любові жінка Бик-Терези дуже розбірлива, проте захопитися може швидко. Може познайомитися перші і зайняти позицію лідера в парі, але вона дуже миролюбна і ніколи не буде створювати конфліктних ситуацій без вагомих причин.

Добавить комментарий