Бик-Близнюки

bykБик-Близнюки. Гороскоп Близнюків, народжених у рік Бика.

Новости сайта:школа выходного дня киев

Цей Бик дуже відрізняється від своїх побратимів. Він товариський і рухливий, дуже живий і навіть цікавий. Може навіть здатися, що в такому поєднанні — Бик і Близнюки — від Бика майже нічого не залишається! Але, це — не зовсім так.

Представник цього поєднання знаків вміє спілкуватися в будь-якими людьми — знає з ким і як потрібно розмовляти. Здатність робити кілька справ одночасно, це — звичайно, від близнюків, а от почуття обов’язку, яке завжди присутнє, звичайно ж від Бика.

Загалом, поєднання Бик-Близнюки досить цікаве і дуже хороше з точки зору здійснення своїх планів і самореалізації. Ця людина дуже цілеспрямований, але при цьому легкий і вміє поєднувати начебто несумісне.

Працездатність, витривалість і навіть витримка і Близнюки — дивовижне поєднання, чи не правда, чи що?

Саме так: відповідальність і вміння контролювати свої емоції, здатність пожертвувати своїми інтересами, якщо обіцяв щось зробити!

Від Бика цей характер отримав не тільки відповідальність, а й консерватизм. Він не надто ініціативний і тому воліє виконувати чиїсь доручення. Зате, якщо ця людина за щось береться, то зробить «на всі сто»!

У любові Бик-Близнюки може скоріше проявити Блізнецовскій підхід. Він може швидко «переключатися» з одного «улюбленої» дівчата на іншу і так може тривати досить довго … Потім, або настане «момент істини», або людина піде з головою в кар’єру.

Чоловік Бик-Близнюки може виробляти двояке враження. Його важко «розпізнати» і складно передбачити його дії. Чоловік Бик-Близнюки — вельми талановитий і може проявити себе на різних теренах. З одного боку він може володіти літературними здібностями, а з іншого боку, добре працювати руками, при цьому він розумний і фізично витривалий. Головне — навчитися розвивати свої різноманітні таланти і йти до своєї мети прямо.

Жінка Бик-Близнюки може менше думати про кар’єру і віддавати перевагу тісному спілкуванню з подружками, близькими родичами. Вона постійно може бути зайнята справами своїх близьких, тому що ніколи не відмовить у допомозі. У жінки БикаБлизнюків добре розвинене почуття обов’язку, яке близькі можуть експлуатувати, тим самим відволікаючи її від особистих справ і плутаючи їй «всі карти». Сім’я для неї має дуже важливе значення і, як правило, вона прагнути вступити в шлюб.

Добавить комментарий