Бик чоловік і Бик жінка — сумістність

sovmestimostГороскоп сумісності в любові Бика чоловіки і Бика жінки.

Поєднання двох Биков — явище рідкісне і на це є свої причини. Справа в тому, що люди цього знака не просто надзвичайно сильні й витривалі, це — моноліти, які неможливо так запросто, з чиєїсь примхи, взяти і зрушити з місця. Бик не рушить з місця, поки не оцінить свої перспективи, причому, вдумливо, методично і цілком реалістично.

Ось і виходить, що двом бикам бути разом просто «не положено» — не в тому сенсі, що категорично не можна, звичайно — ні! Трапляються романи і шлюби між Биком чоловіком і Биком жінкою і це — нормально. Просто в Зодіаку багато інших знаків, які фактично потребують опіки і твердій руці людей такого складу.

Життя — штука цікава і все в ній завжди прагне до рівноваги. Сильному духом посилають слабшого. Сміливому полохливого, жорсткому — доброго і м’якого. Бик, як найвагоміший знак китайського Зодіаку, наділений всіма якостями, необхідними для виживання в будь-яких життєвих умовах. Причому, як правило, люди цього знака не просто виживають, а на певному життєвому етапі домагаються бажаного і живуть добре!
Отже, як же можуть складеться відносини двох Биков?

Очевидно, обидва — натури пристрасні, легко збудливі, хоча і вміють тримати свої бажання під контролем. Взагалі, це — люди практичні і дуже раціональні. Саме ця якість їм може здорово заважати в особистому житті! Неабияка частка впертості і норовливості, небажання поступитися один одному — теж їх особливості. Не дивно, що бурхливий роман нечасто переростає в щасливий шлюб. Цю їх могутню енергію, все-таки, потрібно розбавляти.

Навіть якщо в сексуальному відношенні у них все гаразд, то побутова життя може швидко набриднути обом. Однак, обов’язки можна поділити, і тоді два Бика НЕ будуть стикатися лобами на одних і тих же домашніх роботах. Вимогливість до партнера не дасть розслабитися обом, тому, в такому союзі, дуже багато напруги, багато роботи і, треба сказати, багато заслужених нагород. Бики — люди вкрай ефективні та їх спільний бізнес, наприклад, напевно виявиться успішним!

Двом бикам можна і навіть потрібно співпрацювати, якщо особливості характеру людей, що складають пару, здатні взаємодіяти гармонійно.

В цілому, для життя, коли людей об’єднують спільні інтереси і близькі сфери професійної діяльності, вони цілком здатні скласти гарну пару. Головне в цьому союзі — навчитися знаходити компроміси і час від часу поступатися один одному. У цьому випадку, їх може чекати довга, забезпечена і щасливе сімейне життя.

Добавить комментарий