Гороскоп Діви на 2012 рік

devaАстрологічний прогноз на 2012 рік для Діви.

Гороскоп Діви на 2012 рік обіцяє бути динамічним, в чомусь рішучим і незабутнім. Вдаватиметься буде практично все, що Діва побажає здійснити. Однак, саме по собі нічого робитися не буде — буде потрібно додаток сил та умінь! Втім, Діва не боїться роботи в принципі, а рутинної роботи особливо.

Новини сайту:элитные деревянные дома

Бізнес і робота по найму. Перша половина 2012 року присвячена напрацюванню зв’язків за межами країни прибування. Треба сказати, що саме за кордоном бізнес Діви очікує успішний розвиток. Швидше за все питання про додатку своїх сил в бізнесі в іншому місті або країні було вирішено ще в 2011 році, зараз же почнуться реальні дії.

Можливі тертя з партнерами по бізнесу через неясностей і необов’язковості окремих людей. На тлі напруги в роботі, виникнуть і розбіжності зі старими друзями, а може бути з людьми, наділеними владою. Проблеми, швидше за все, будуть пов’язані з грошима.

Друга частина року, як і у випадку з людьми інших знаків Зодіаку, буде набагато спокійніше. Результативність цього періоду теж вище середнього. Усі справи йдуть своїм ходом не викликаючи суперечливих ситуацій і емоційних сплесків.

Діви, що працюють за наймом, мають можливість отримати нову роботу.

Зверніть увагу на те, що цього року не варто боятися експериментів і нових методів роботи. Орієнтуватися на думку оточуючих потрібно тільки в самому крайньому випадку — займайтеся своїми справами: не бійтеся ставити цілі і досягати їх.

Гроші. Перша половина року не принесе особливих прибутків, вірніше, багато буде витрат! Друга половина року більш сприятлива з точки зору заробітків і, можливо, грошових накопичень.

Любов, шлюб. Любовні стосунки першої половини року не буде занадто радісними через постійні хвилювань і розбіжностей. Діва буде схильна до запальності, нетерпінню і навіть прояву агресії.

У сімейних людей ситуація точно така ж: Діва буде змушена довгий час розбиратися зі своїми емоціями і правильному реагування на постійно виникаючі знервовані ситуації.

Партнери Дев як спеціально провокуватимуть їх ще більше заплутуючи відносини. Можливі недомовки, обмани і відхід від дійсності. А для Діви це — гірше смерті — вона не сприймає неточностей, незрозумілостей, ілюзій і невизначеності.

Сімейні відносини як би розмиваються і розібратися в тому, що ж насправді відбувається досить важко.

Діти «зажадають» матеріальних вкладень в освіту або ж на інші потрібні.

Здоров’я. Перша половина року вимагає обережності і уважності на дорогах. Ризикувати своїм здоров’ям і життям в цей період більш, ніж небезпечно! Уникайте екстриму!

Емоції і підвищена нервозність першої половини 2012 року можуть негативно позначитися на організмі, з цієї причини варто більше приділяти увагу фізичному стану: більше гуляти, дотримуватися режиму харчування, займатися легкою зарядкою.

Енергетичний потенціал Діви в 2012 році високий: організм буде працювати чітко і не підведе!

Добавить комментарий