Бик і Собака — сумісність

sovmestimostСумісність Бика і Собаки.

Бик і Собака — одне з найбільш дивних поєднань в китайському гороскопі. З одного боку, представники обох знаків має чимало схожих рис характеру, а з іншого боку, їх відмінності мало піддаються коригуванню і пристосуванню під партнера.

Відданість і вірність, а також вагоме почуття відповідальності обох допомагає налагодити серйозні відносини на самому початку розвитку любовного роману. Бик швидше захоплюється Собакою, оскільки відчуває в ній спокійну силу захисника, люблячої людини, який готовий бути поруч завжди. Він власник і прихильник стабільних сімейних відносин, навіть понад стабільних! Собака цілком підходить на роль такого надійного партнера.

Однак, це — лише половина правди.

Бик, знаходячи в своєму партнерові тільки те, що дуже хоче бачити, рано чи пізно зіткнеться з незалежністю Собаки. Так, вона здатна на самопожертву і терпіння, але її внутрішнє життя тільки її життя і більше нікого не стосується. Взагалі, вона швидше змінюється в умовах, що змінилися, може піти на компроміс, але вона на все має свою думку і не поспішати його міняти. Собака не налаштована поступатися в головному — її самобутність, прагнення самостійно вирішувати що і коли потрібно робити можуть виводити з себе Бика!

Мабуть, упертість Бика і його потужний тиск на партнера — єдина проблема в цьому союзі. Він — талановитий організатор і Собака, швидше за все, буде готова прийняти його правила гри, але, по-хорошому, до взаємного задоволення.

Щоб утримати Собаку, Бикові доведеться багато чого зрозуміти і про себе, і про партнера. А Собака, якщо вона мудра, дочекається цього моменту. Ця пара здатна досягти справжнього успіху.

Чоловік Бик і жінка Собака.

Гороскоп сумісності в любові чоловіка Бика і жінки Собаки найкращий в такому поєднанні знаків. Жінка буде отримувати все, що забажає, якщо виявиться корисною чоловікові. Він, звичайно, вимогливий щодо ведення господарства та організації сімейного життя — він любить порядок і ефективність в усьому!

Однак, чоловік Бик створить для жінки Собаки не тільки матеріальне благополуччя, але і дасть їй відчуття впевненості в завтрашньому дні. Так, до нього доведеться пристосовуватися, його потрібно поважати і з ним треба вміти домовлятися. Але, він — відвертий і взагалі-то, прямодушним людина, а значить, завжди грає у відкриту і тільки за правилами. Зрозуміти його правила гри не складе ніяких труднощів.

Жінка Бик і чоловік Собака.

Ось тут вже все набагато складніше. Чоловік Собака навряд чи буде відповідати уявленням жінки Бика про надійного партнера, якому можна довіряти. Навіть якщо він виявиться кращим представником свого знака, вона навряд чи побачить можливість навіки пов’язати з ним своє життя. Його нерішучість, яку можна називати волелюбністю або якось ще, змусить жінку сумніватися в собі, турбуватися через дрібниці, а вона — натура цільна, не виносить подвійності, неоднозначності в любові, а тим більше в сімейному житті.

Якщо ж любов і шлюб складуться, спільне життя напевно, буде сповнена переживань, метань, сумнівів, невизначеності.

Добавить комментарий