Бик і Свиня — сумісність

sovmestimostГороскоп сумісності Бика і Свині.

Бик і Свиня зацікавляться один одним насамперед на романтичній основі. У цій парі досить імовірна любов з першого погляду, а надалі навіть фатальна пристрасть.

Основна тема відносин тут — почуття і те, що з ними пов’язано. А все — Свиня, яка, загаломто, живе почуттями і своєю природною щирістю може вийняти на поверхню найсильніші емоції Бика, який навіть не підозрює про їх присутність. Ось так! Не дивно, що Бик, захоплюючись партнером, спочатку не розуміє що відбувається, потім потрапляє в деяке замішання і зрештою здається.

Пара буде довго насолоджуватися близькими стосунками: їм добре разом, тому що обидва з кожним днем все більше розкривають і самих себе, і партнера, причому, ці відкриття вельми приємні і радісні. Цілком можливо — на час свого бурхливого роману вони виявляться буквально недоступні для своїх знайомих і друзів — їм просто не захочеться залишати своє гніздечко, де так солодко і тепло.

У міру розвитку відносин, пристрасті, звичайно, вляжуться і з’явиться якась стабільність. На перший план почнуть виходити особливості характеру обох.

Бик буде і далі надихатися чесністю і безпосередністю Свині, а та оцінить його надійність, і силу духу. А потім, Бик добре організований і він із задоволенням допоможе навести порядок в житті Свині. Обидва стануть тільки краще, оскільки, Свиня знайде опору, стержень, а Бик проявить і емоції, і почуття, які дадуть новий імпульс для подальшого розвитку душі.

Чоловік Бик і жінка Свиня.

Хороше поєднання знаків для кохання та шлюбу, якщо чоловік Бик не виявиться занадто суворим, а жінка Свиня надмірно розпущеною. Обидва можуть стати не тільки корисними один одному в життєвому сенсі. Найголовнішим плюсом цього дуету будуть, звичайно, почуття і любов у всіх сенсах цього слова. Навряд чи їх пристрасті вщухнуть навіть з віком і на основі трепетного ставлення один до одного їм легше вирішувати будь-які проблеми.

Жінка Бик і чоловік Свиня.

У цьому варіанті досягти ідилії буде складніше. Чоловік Свиня може якийсь час утримувати свої позиції на належному рівні, але, одного разу він проявить своє мінливість. Він втомлюється від одноманітності, а для жінки Бика помінятися — велика проблема. Так, і вона не поквапиться, бо перш, ніж вона що-небудь зробить, їй знадобляться гарантії надійності, а чоловік таких гарантій ніколи не дасть.

Він вміє проявити турботу і увагу, але завжди переслідує свої цілі. Якщо щось йде не так, як він задумав, стає просто нестерпним. Жінка Бик швидко зрозуміє гру чоловіки і спробує якось протистояти. До того ж, нерідко, він занадто томим своїми внутрішніми протиріччями, що буде вносити додаткову напругу у відносини.

Можливо, вони все-таки, дійдуть консенсусу і тоді їх спільне життя виявиться щасливою як у казці!

Добавить комментарий