Бик і Півень — гороскоп сумісності

sovmestimostСумісність Бика і Півня в східному гороскопі.

Гороскоп любові і шлюбу Бика і Півня відрізняється традиційністю і потужною матеріальною базою. Обидва знаки — серйозні, відповідальні. Вони прагнуть до стійкого шлюбу і міцним любовним стосункам. Спільність поглядів та інтересів в цій парі виявиться прекрасним сполучною ланкою — міцним і абсолютно надійним.

Бик як фігура більш масштабна, із задоволенням займеться втіленням у життя своїх планів, пов’язаних з успішною професійною діяльністю, зароблянням пристойних грошей і вкладанням всіх своїх можливостей і талантів в будинок і сім’ю. Він консервативний, і, поки не налагодить сімейні відносини і не вирішить житлове питання, буде кидатися з боку в бік: міняти місце роботи, тусуватися з друзями, активно шукати підходящого партнера, захоплюючись сьогохвилинними романами.

Міцна сім’я, що забезпечує психологічний комфорт і постійна дах над головою є неодмінними умовами для відчуття абсолютної безпеки для Бика. Загалом, він більш інших знаків зацікавлений в сім’ї і спільному домі.

Півень, треба сказати, точно також бачить собі щасливе життя. Просто його характер не надто врівноважений, а постійне занепокоєння заважає бачити свою мету великий і головною. Він більше розпорошує себе, витрачає багато енергії на марні суперечки з бажанням довести свою правоту. Завжди налаштований критично, оскільки бажає всюди навести свій порядок і тому звертає увагу на будь мало значні деталі, які врешті-решт повністю поглинають всі його вільний час.

Не дивно, що зустрічаючи на своєму шляху Бика, Півень зрозуміє або, скоріше, відчує, що це — самий відповідний для нього людина. Він дасть не тільки опору в своїй особі, а й допоможе розширити горизонти сприйняття життя. Своїм спокоєм і внутрішньої врівноваженістю, той навчитися швидко приводити до тями буйного приятеля і зуміє організувати не тільки побутову, а й професійне життя обох у шлюбі.

Чоловік Бик і жінка Півень.

У цьому поєднанні знаків досягти взаєморозуміння буде не надто просто.

Суєта жінки Півня і її наполегливість у будь-якій справі може вимотати всі нерви чоловікові Бикові. Так, і чоловік Бик поряд з такою неспокійною жінкою не відчуватиме себе спокійно. Можливо, вона, сама того не бажаючи, буде постійно вибивати грунт з-під його ніг. А для нього відсутність грунту під ногами — привід шукати кращого життя.

Її критика і, часом, агресивний настрій, створять несприятливий фон для нормального життя і він просто не зуміє проявити свої найкращі якості.

Жінка Бик і чоловік Півень.

Гороскоп сумісності цієї пари більше гармонійний. Саме в такому поєднанні обом досить легко досягти бажаних відносин.

Своєю впевненістю в завтрашньому дні та психологічної стійкістю жінка Бик зуміє урезонити і умиротворити чоловіка Півня, причому, зробить це ненав’язливо і без скандалів. А чоловік Півень дасть жінці відсутньої жвавості емоційних проявів, свободи, яскравості і веселощів, таким чином, надихаючи її на нові звершення.

Добавить комментарий