Бик і Мавпа — сумісність

sovmestimostСхідний гороскоп сумісності Бика і Мавпи.

Гороскоп сумісності такої пари — щось особливе. Якщо вони виявляться не просто поруч, а разом, то сплав їхніх характерів виявиться занадто незвичайним і навіть нереальним. Сильний, впевнений у собі, традиційно налаштований на любов і шлюб Бик не відразу зрозуміє хто ж насправді його партнер — Мавпа. Щоб розгадати цю загадку, може не вистачити однієї земного життя!

Мавпа з одного боку практична, і на грунті реалізму може знайти спільну мову з Биком, з іншого боку вона не шукає важких шляхів, вважаючи за краще домагатися своїх цілей швидко, легко і з найменшими для себе втратами. А ще їй має бути цікаво те, що вона робить.

Для Бика така схема життя мало зрозуміла і тому майже не прийнятна. Просто він, володіючи терпінням і витривалістю, може роками йти, наближаючись до заповітної мрії по сантиметру в рік та інші способи є для нього складними. Добре, якщо Мавпа зуміє донести до партнера можливість подивитися на самого себе і на інших зовсім під іншим кутом зору.

Звичайно, жива і діяльна Мавпа буде не тільки цікавим, надихаючим на нові відкриття співрозмовником, а й прекрасним любовним партнером — вельми інтригуючою і тому привабливим. Їм непогано разом, адже Бик, як моноліт, може підставити своє міцне, надійне плече, підтримати матеріально та може викликати майстрів для аварийного открывания машин в Одессе.

 

А Мавпа дасть поживу для роздумів і власним прикладом покаже, що можна жити і по-іншому весело і завзято, легко змінюючи пристрасті, заводячи нові знайомства і віддаючись почуттям цілком! При цьому вона ніколи не належить комусь повністю — вона незалежна і чітко дотримується свої інтереси в будь-якій ситуації і навіть в самій несприятливій обстановці.

Ця невтомність і хитромудрість розворушить спокійного Бика, і, добре, якщо не зведе його з розуму! Він власник і намагатиметься навести свої порядки в любові і, тим більше, у шлюбі. Взагалі, він занадто серйозно ставиться до сімейних цінностей, щоб дозволити порушити всі його уявлення про ідеальну сім’ю, всі його підвалини. Ідилії може не вийде.

Саме темперамент типовою Мавпи з часом може занадто сильно «замотати» вдумливого і неквапливого Бика. Він насилу міняє свої звички, життєві орієнтири і рідко зраджує собі. Рано чи пізно, такий швидкий темп життя, яким живе Мавпа, призведе Бика в таке замішання, що він просто захоче «зійти з дистанції».

Чоловік Бик і жінка Мавпа.

У цьому поєднанні знаків легше домогтися рівноваги і взаєморозуміння. Все-таки жінка Мавпа — це в першу чергу жінка і вона хоче мати дах над головою, надійного і відповідального чоловіка, нормальну сім’ю. Вона, якщо тільки не є дисгармонійною натурою, здатна не тільки створити домашній затишок, здійснити свої мрії і вдома, і на роботі, а й допомогти своєму чоловікові домогтися значних успіхів простішим шляхом.

Вона як двигун, може забезпечити чоловікові те різноманітність і яскравість життя, яких він навіть не знав або не відчував. Чоловік же повинен знайти можливість взяти жінку такою, яка вона є.

Жінка Бик і чоловік Мавпа.

Гороскоп сумісності в цій парі більш напружений, а їх шлюб рідко складається вдало.

Жінка Бик, бажаючи стабільності у відносинах, може не побачити перспективи у створенні сім’ї з чоловіком Мавпою. Любовна життя з пригодами і постійними струс — цілком можлива на деякий час для отримання життєвого досвіду. Чи піде ця жінка на офіційний шлюб з чоловіком Мавпою — велике питання! А бурхливий запам’ятовується роман може скластися.

Добавить комментарий