Бик і Кінь — сумісність

sovmestimostГороскоп сумісності Бика і Коні.

Споконвічні відмінності в характерах Бика і Коні можуть дати несподівану комбінацію для обох. Правда, до всього потрібно звикати. Цей союз — як раз може виявитися приводом розібратися не тільки з самим собою, а й навчитися розуміти партнера. Любов і шлюб в такому поєднанні знаків буде випробуванням скоріше для Бика, і саме від його поведінки залежатиме перспектива у відносинах.

Для легкого, нетривалого роману все гаразд. Бик хоч і демонструє надійність, неквапливість і прихильність до традицій, в глибині душі бажає яскравих відносин і бурхливих любовних пристрастей. Кінь, володіючи активним творчим началом, оригінальністю і рухливістю, схильністю до веселого способу життя, якраз підійде як любовного партнера.

У свою чергу, Кінь, швидше за все, теж з радістю кинутися в обійми Бика, оскільки, вона завжди відкрита для нових відносин, а Бик не справляє враження надто легковажного, він по-житейськи серйозний і навіть глибокий. Кінь неусвідомлено бажає для себе людину врівноваженого, терплячого і сильного, на якого можна покластися в скрутну хвилину.

Сімейні стосунки.

Гороскоп шлюбу для такої незвичайної пари далеко не завжди такий же оптимістичний, як просто роман або любовна інтрига. Шлюб і сім’я вимагає від обох певних якостей, відповідальності та спільних інтересів. На жаль, на цьому етапі розвитку любовного союзу починаються проблеми.

Кінь воліє розваги за межами сімейного вогнища, вона — запекла мандрівниця з авантюрною жилкою. Бик важкуватий для Коня, якщо тільки він не знайде прийнятний для обох спосіб спільного життя під одним дахом. Її життєлюбність і спрага свободи може увійти в стійке протиріччя з власницькими інстинктами Бика, який живе за правилами і «рівно». Будь-які несподіванки вибивають його зі звичного комфортного душевного стану, він стає нервовим і навіть агресивним.

Їм важко дійти згоди, хоча достоїнства обох прекрасно поєднуються між собою. Якщо їм вдасться подолати бар’єр нерозуміння і неприйняття бажаного способу життя партнера, ось тоді у них і почнеться «золотий вік». Сімейне життя може скластися вдало, але розраховувати на те, що все складеться само собою, не доводиться.

Чоловік Бик і жінка Кінь.

Гороскоп такого поєднання знаків більш сприятливий. Для чоловіка Бика, що створює матеріальну основу сім’ї, жінка Кінь може виявитися музою, натхненницею на великі справи. Її оптимізм, життєрадісність і діловитість допоможуть чоловікові не тільки «тягнути лямку» обов’язків, але і відчувати себе молодим, завзятим і здатним на багато що — загалом, повністю задоволеним життям.

Яскравість жінки Коні дасть правильну імпульс чоловікові Бикові, щоб проявити свої найкращі якості. Звичайно, він буде змушений на багато що «закривати очі», адже ця дама не завжди прекрасно готує і охоче займається домашнім господарством. Ну, що ж, не все в цьому житті гладко і право вибору завжди залишається за кожним. Головне — навчитися цінувати те, що є й правильно розставляти пріоритети.

Жінка Бик і чоловік Кінь.

У цьому гороскопі більше складнощів, які стосуються саме розбіжностей з ключових питань сім’ї та шлюбу. «Любов любов’ю, але їсти хочеться завжди» — це, багато разів перефразований вислів як раз говорить про насущні проблеми в союзі жінки Бика з чоловіком Конем.

Ця жінка може цікаво, весело і невимушено провести час з чоловіком Конем, але, вона зрозуміє, що не може на нього розраховувати і сподіватися, а вона — дама серйозна і не стане витрачати своє життя на легковажного і занадто безтурботного чоловіка.

Жінка Бик вимоглива і, не отримуючи необхідної, стає прискіпливої ​​і безкомпромісною. Складний союз, але, можливий, якщо обидва партнери будуть добре підходити один одному за знаками Зодіаку.

Добавить комментарий