Бик і Коза — сумісність

sovmestimostГороскоп сумісності Бика та Кози.

Поєднання двох таких несхожих характерів і світоглядів може дати неоднозначну комбінацію. Тому, картина відносин для кожної окремої пари складається по-різному. Більшість думок по сумісності такої пари різко негативне. Якщо дружба, приятельські й ділові контакти ще якось складаються за певних обставин, то любов, а тим більше щасливий шлюб, ставляться під великий сумнів.

Не варто, звичайно, всіх людей міряти однією лінійкою, але загальні закономірності і найбільш часто зустрічаються проблеми в цій парі описати цілком можливо.

Чи сумісні Бик і Коза?

Почати варто з цікавого факту — Бик і Коза рідко стикаються по життю і ще рідше намагаються налагоджувати якісь стосунки. Варіант: «Здраствуйте, як справи, до побачення!» — Частіший. Просто у людей цих знаків занадто мало спільного — їх інтереси відрізняються, їх способи життя теж більше нагадують суцільні протиріччя.

Розуміння тут дуже мало, та й спортивного азарту, тяжіння, як трапляється у протилежних знаків, теж немає. Все, що між ними може трапитися нерідко буквально «притягнуто за вуха», а тому тримається дуже короткий час. Виглядають ці взаємодії як такої мляво поточний діалог, який нічим не підкріплюється.

Якщо ж вони включаються в любовні відносини і створюють сім’ю, то їх спільне життя не буде ні яскравою, ні хвилюючою. Обидва схильні до рутинних справах, тому побутова сторона союзу абияк складеться.

Коза не береться за масштабні проекти, не любить багато працювати. Бик же буде готовий багато взяти на себе. Так буде проходити день за днем. Іноді Коза стане вередувати, намагатися розіграти драму з трагедією, а Бик буде ставити її на місце, даючи волю своїм стримуваним поривам — йому не зрозуміло як можна жити «нічим не цікавлячись» і «нічого не роблячи».

Коза часто схильна більше витрачати, ніж заробляти, а Бик — навпаки, не схильний просто так тринькати гроші на ресторани та інші розваги. Бик знає ціну грошам, тому що багато працює і будує плани — на витрати в тому числі. Його ж весела Коза ж діє спонтанно, за настроєм. Бик насилу стримує себе, тому що зрозуміти і прийняти її мотиви просто не в змозі!

Сексуальне життя ймовірно складеться більш вдало, оскільки секс цікавить обох не тільки теоретично. Через спальню, можливо, і будуть налагоджувати свої нестабільні емоційні стосунки ці два таких різних людини.

Чоловік Бик і жінка Коза.

Гороскоп сумісності такого поєднання більш сприятливий для кохання та шлюбу, бо жінка Коза, що потребує заступництві і захисту — явище більш реальне і цілком закономірне. Вона справді вміє прекрасно вести домашнє господарство, виховувати дітей і піклуватися про чоловіка — це її сильна сторона.

Така дружина може стати хорошим партнером для чоловіка Бика. У всякому разі, вона цілком адекватна, адже рано чи пізно вона зрозуміє як потрібно поводитися з ним, щоб мати те, що хочеться.

Жінка Бик і чоловік Коза.

Складний союз для обох. Як не сумно, у них мало шансів утриматися разом.

Жінка Бик не терпить ні легковажності, ні примхливості, ні безвідповідальності. А чоловік Коза, навіть, якщо він — кращий представник цього знаку, наперекір і з шкідливості, а може просто з «любові до мистецтва», буде все частіше і активніше провокувати жінку Бика на крайню ступінь невдоволення і гнів.

Звичайно, якщо вони все-таки зуміють домовитися і розділити сфери впливу, жінці Бикові в чомусь поступитися, а десь зробити самій, то протриматися якийсь час разом цілком можливо. Погано те, що з чоловіком Козою домовлятися марно — він пообіцяє, а потім все одно всі «переграє». Важке поєднання, але при обопільній роботі над собою — можливе.
Share Button
[Twitter] [Facebook] [Google Plus] [VKontakte] [Odnoklassniki]

Добавить комментарий