Гороскоп Терезів на 2012 рік

vesyАстрологічний прогноз на 2012 рік для Терезів.

Гороскоп Терезів на 2012 рік диктує особливі правила. Якщо Ваги хочуть бути успішними в цьому році, їм слід виявляти наполегливість, бути дисциплінованими і обмежувати свої пориви і дії здоровим глуздом. Треба сказати, що Терези не схильні до дисципліни та наполегливості, та й обмежувати себе в чому б то не було теж не люблять. Тому, для досягнення поставлених цілей, якщо такі взагалі є, Терезам доведеться нелегко.

Важливий і такий момент: у 2012 році не можна пасувати. Якщо щось не виходить відразу, вийде потім — пам’ятайте про це і не здавайте своїх позицій!

Новини сайту:воспаление десен как лечить

Бізнес і робота по найму. Саме в першій половині року Терезам буде потрібно сила волі, щоб зберігати стійкість і рухатися вперед. Головне завдання цього періоду — вірно виділити основні цілі, а другорядні залишити осторонь. Працюйте поступово — крок за кроком така методика буде оптимальною для Терезів.

Навколо вас можуть початися плітки, інтриги, те, що хотілося б приховати, може вийти на поверхню. Проявляйте пильність у спілкуванні з колегами, підлеглими і начальниками.

Бізнесменам слід кілька разів перевіряти ще дії своїх працівників, т. к. можливі недоробки і прорахунки, які потягнуть за собою більші проблеми.

Для Терезів, які працюють за наймом вірогідні розбіжності з начальством; можлива реорганізація підприємства, де ви працюєте, осложняющая вашу ситуацію з робочим місцем — його можна втратити!

Друга половина року буде більш розміреним і благополучною. Можливі нові пропозиції роботи, переїзди в інше місто і навіть країну. Загалом, деяких Терезів торкнуться глобальні зміни в усталеній життя.

Є ймовірність більш тісної співпраці з партнерами з-за кордону і ця спільна робота дуже корисна для Терезів.

Гроші. Ситуація з грошима для Терезів буде складатися по-різному. Звичайно, гроші будуть обов’язково, але в першій половині року можуть бути коливання доходів у зв’язку з хитким станом справ на робочому місці. Якщо на роботі все гаразд, то ймовірні просто великі грошові витрати.

Друга половина року легша, але не настільки, щоб повністю розслабитися.

У важкі моменти грошима можуть допомогти родичі або друзі.

Любов, шлюб. У цій сфері життя Терезам буде злегка «не по собі». Вся справа в тому, що доведеться залишити всі капризи, критику і невдоволення партнерами. Цього року слід акцентувати стриманість емоцій, обережність у відносинах і терпіння.

Це важкий рік для закоханих і подружжя: відносини можуть стати дуже стриманими і навіть прохолодними — така енергетика періоду. Знаючи про це заздалегідь, легше справлятися з ситуацією і прийняти те, що буде спокійно — як дане.

Розрив відносин не вітається бажано разом пережити труднощі цього року.

Друга половина 2012 року понад оптимістична. Любовна життя знову заграє яскравими фарбами — з’являться нові знайомства, відновляться колишні. Загалом, Терезам буде чим зайнятися!

Здоров’я. У першій половині року організм не занадто сильний — займайтеся профілактикою захворювань, особливо хронічних. Подбайте про свій душевний стан, щоб ваш внутрішній дискомфорт не позначився на фізичній формі.

Середина весни для Терезів травмоопасна — будьте обережними під час пересувань.

Добавить комментарий