Гороскоп прогноз на травень 2015!

 

Астрологічний прогноз на травень 2015 для всіх знаків Зодіаку.

Овен.

Травень традиційно пов’язаний у свідомості типового Овна з турботами про матеріальну базу. Життя навколо актуальної теми балансу доходів і витрат, а також увагу до будь-яких цінностей — будь то матеріальним або духовним захопить людей цього знака. Їх буде притягувати будь зрозуміла (нехитра) діяльність, що дає цілком конкретну, відчутну і, бажано, швидкий прибуток.

Вірогідний особливий успіх у роботі на землі, з рослинами, з виробництвом витонченої меблів, в дизайні житлових приміщень, в індустрії краси. А взагалі, будь-яка робота, яка буде приносити Овна задоволення, напевно виявиться ще й прибутковою — важливо не квапити події. До кінця першої декади травня поспіх точно небажана. Потім ситуація зміниться і Овен буде дуже налаштований і цілком здатний виконати задуману роботу швидше запланованих термінів.

Любовна життя Овна може стати нестабільною через нерівного фону почуттів. Початок місяця характеризується легкістю у відносинах, невимушеністю і деякої поверховістю, яка анітрохи не напружує — скоріше навпаки, надихає і дає простір для самовираження. Друга і третя декада місяця вносить істотну корекцію, коли на перший план виходять емоції, хвилювання, занепокоєння і притягнуті ситуації, які можуть розвинутися в дрібні сутички і скандали.

Не варто захоплюватися з’ясуванням стосунків. У всякому разі, всі крапки над i бажано поставити до кінця другої декади травня. Все, що залишиться на потім може придбати затяжну форму з усіма витікаючими наслідками.

Новини сайту:радио онлайн дача

Телець.

Для Тельця травень місяць — період початку нового Року, а це означає, що люди цього знака народжуються заново, оновлюючись не тільки фізично. Приходять нові ідеї, піднімається настрій, відчувається бадьорість духу і радісне передчуття цілком райдужних життєвих перспектив.

Добре, якщо до цього часу Телець визначився з поточними цілями і завданнями на найближчий час, розподілив сили та намітила плани і готовий до активних дій. Саме час взятися за справу.

Друга і третя декада травня сприяють успіху щодо фінансів. Правда, Тельцю доведеться потрудитися не тільки фізично, а й розумово; щось зробити своїми руками, вчасно домовитися, проявити сердечність і душевність у відносинах. Енергії багато і цю енергію потрібно правильно розподілити — баритися ніколи, потрібні обдумані — бажано при цьому швидкі рішення і адекватні дії. Не потрібно хапатися за щось глобально-непідйомне. Зараз такий період, коли актуальні дрібні щоденні справи, які потрібно виконувати якісно і швидко.

Третя декада несприятлива для підписання документів, відряджень і справ, пов’язаних з переговорами — вірогідні непорозуміння через затримки, помилок, нерозуміння, поломок транспорту.

Близнюки.

Для Близнюків травня 2015 — досить суперечливий місяць. Справа в тому, що потреба Близнюків якнайшвидше осягнути неосяжне буде натикатися на неготовність навколишнього простору прийняти всі його активні дії.

Може виникати тяжке внутрішній стан через те, що все вже зрозуміло і відомо, все вже продумано, але не виконується в намічені терміни — як не старайся! Особливо в цьому сенсі «важка» перша декада травня.

Друга декада виділяється хорошим балансом бажаного і можливого, тоді, як третя декада травня знову дасть збій. Доведеться приймати те, що є, і менше залежати від того, що хочеться. Всьому свій час і місце … Чіткі плани по датах напевно не зійдуться — будьте готові до несподіваних поворотів подій.

Травня 2015 пов’язаний з матеріальними витратами більше звичайного. І ситуацію цю навряд чи можна скасувати. Кошти витрачаються в кожному разі. Однак, Близнюки мають можливість зробити свій вибір на що саме витрачати, причому зробити його заздалегідь і це — вже непоганий шанс. Якщо ж Близнюки вирішать перехитрити всіх і спробувати заощадити по-крупному не дивлячись ні на що, тоді вибору вже не буде. Подумайте над цим!

Рак — гороскоп на травень.

Рак зайнятий виношуванням планів і надій на майбутнє — це основна тема місяця в широкому сенсі.

Якщо ж наблизитися до справ більш близьким, то на перше місце виходять почуття. Рак як ніколи налаштований на любов в самих різних її проявах. Любов, що переходить в ненависть — теж привід зайвий раз розібратися в собі і любовних відносинах.

Явна емоційне забарвлення всіх любовних роздумів і переживань може повністю захопити Рака і йому буде ніколи займатися іншими справами. У всякому разі, занурення в любовні перипетії може виявитися настільки глибоким, що Рак відкладе намічені плани, ділові зустрічі, поїздки або ж просто не зможе якісно виконувати свої поточні обов’язки, що вимагають холодної голови і ясного погляду.

Загальний фон місяця не буде вимагати занадто багато від Рака, тому можна і відволіктися, однак, емоції і почуття — занадто слизька дорога для представників Водної стихії, щоб утримуватися в рівновазі, тому, бажано залишити собі шматочок землі — нехай самий маленький острівець суші. Раку потрібна опора — надійний якір у вигляді особистої відповідальності за своє життя, щоб любовне подорож не виявилося відрядженням в нікуди.

Лев.

Лев в травні може не відчути енергетичного заряду на нові справи. Все ще десь формується, все ще десь чимось заповнюється, але немає конкретного докладання зусиль. Особливо чутливі Леви можуть інтуїтивно відчувати наближення чергового життєвого випробування, але ще не час братися за справу засукавши рукава.

Визначаються, оформляються плани, очікування знаходять якусь більш конкретну форму, є потреба знову і знову визначити і продумати основні цілі та завдання — йде планомірна підготовча робота перед ривком вперед, йде накопичення сил і ресурсів — не потрібно хвилюватися — свого часу все для Льва складеться як треба, наберіться терпіння, але не плутайте терпіння з лінню. Відокремте одне від іншого і будьте самими собою!

Велич Лева не в лежанні на розкішному дивані з відчуттям власної значущості, справа всього його життя: організувати людей навколо себе, щоб вести за собою до гідних цілям і відповідати за ввірену колектив. При цьому не важливо — йдеться про сім’ю з двох осіб або про сотню працівників. Лев — лідер і, якщо він забуває від своєї суспільної ролі, його життя стає порожньою, позбавленої сенсу, що тягне за собою самі різні наслідки негативного характеру.

Зараз у Льва достатньо сил та оптимізму — не за чим рефлексувати і боятися зробити крок вперед, нехай спочатку в думках і планах. Удача на вашому боці — потрібна лише ясність мети і сила волі здійснити задумане! Визначайте, формуйте, вирішуйтеся!

Діва.

Люди знаку Діви налаштовані на навчання, розширення свого світогляду, вивчення всього того, що приваблює їх активний розум — зараз це — далекі країни, культури, традиції, мови. Можливо, будуть вирішуватися питання і будуватися плани про далекі подорожі на найближчі місяці.

Діви як ніколи активні в бажанні розібратися в своїх поточних цілях і завданнях. Їхні плани цілком реальні і чекають свого втілення — йде пошук вірних рішень з нагальних справах, закладається основа для майбутніх звершень.

У цьому зв’язку варто звернути увагу на те, що остання декада травня — не найкращий час для оформлення документів, підписання договорів, прийняття важливих остаточних рішень. Цей період з 19 травня, який триватиме до 11 червня 2015 року, не надто вдалий для коротких поїздок, дозволів суперечок та інших активних дій, пов’язаних з будь-якими видами комунікації. У такі періоди буває простіше завершити якесь серйозне давно склалося, але не доведене до логічного кінця, справа, ніж здійснити дюжину поточних щоденних заходів. Враховуйте особливість цього періоду.

В цілому, може спостерігатися загальний стан непевності, розмитості при чіткому і ясному мисленні. Докласти свої сили і отримати реальну віддачу — завдання максимум.

Можливо, будь-яка дія буде супроводжуватися сумнівами, нерішучістю, дивними почуттями непотрібності або необов’язковості. Важко утримуватися в рівновазі, оскільки загальний внутрішній фон коливається.

Постарайтеся діяти усвідомлено, але, коли зрозуміла мета і визначені способи, в безпосередній дії більше довіряйте інтуїції, відчувайте і «ловите» час і місце свого прояву. Якщо ж все одно залишаються сумніви в правильності дій, маючи на увазі кінцевий результат, то краще перечекати.

Тереза- прогноз на травень.

Знову загальний фон поточного місяця не надто впорядкований і приємний для представників знаку Терези. Люди цього знаку від природи налаштовані на взаємодію з багатьма, причому самими різними людьми — їх вабить не тільки краса і чарівність, самодостатність людей, що завжди є головною умовою успішності в спілкуванні з Терезами, а й інтелектуальний початок, родзинка, внутрішня сила при зовнішній люб’язності .

Травня 2015 створює фон посилювання надмірно емоційного підходу до взаємодії як для самих Терезів, так і для близьких до нього людей. Від цього саме спілкування стає претензійною, з підвищеними вимогами і неадекватними реакціями на буденні речі і вчинки. Таке «весняне загострення» не може ні позначитися на почуттях і на контактах взагалі.

Будь-які більш-менш серйозні стосунки, особливо любовні, проходять випробування на міцність. Важливо звірятися зі своїм внутрішнім барометром, дотримуючись тактики миролюбності і людяності, доброти і розуміння, а фон нехай буде яким завгодно. Терезам важливо втриматися від сварок і, вже тим більше, не ставати призвідником скандалів — позитивних результатів все одно не буде — залишиться лише присмак гіркоти від невдач і можливих втрат. По можливості уникайте непотрібних з’ясувань відносин — зараз особливо бажано утримуватися в стані внутрішньої рівноваги.

І ще: не ухиляйтеся від взятих на себе зобов’язань, проявляйте відповідальність та серйозний підхід до тих ситуацій і справах, які актуальні в даний момент часу. Будьте уважні і відповідальні в стосунках!

Скорпіон — гороскоп на травень.

Для Скорпіона активізується тема партнерства і взаємодії з людьми, що не відносяться до близького кола. Не всі ладиться, немає бажання трудитися в тандемі, загострюються проблемні питання, які залишилися невирішеними або ж виникають нові, не надто надихаючі Скорпіона, а скоріше, відволікаючі його від основних намічених справ.

Однак, якщо така ситуація має місце бути, стоїть інакше поглянути на неї, і згадати, що оточуючі нас люди і їх поведінка — є віддзеркалення наших особливостей, часто пов’язаних з негативними проявами і поставитися трохи легше і до людей, і до себе самого.

А, всі проблеми вирішаться легко і просто, якщо перестати нагнітати атмосферу, тим самим посилюючи склалися обставини. Варто взятися і вирішити їх самим зрозумілим і простим способом, не чекаючи розвитку та погіршення становища. При цьому, важливо свідомо зберігати бадьорість духу і позитивний настрій.

Зараз не все може складатися так, як хотілося б, але і приводів для створення надмірного внутрішнього напруження, теж немає.

Емоції і почуття кілька загострені і своєї нестійкістю можуть вибивати з колії, створюючи внутрішній контраст відчуттів. Не варто занадто заглиблюватися і оцінювати цей фон, тим більше, робити якісь різкі рухи відносно коханих. Ситуація по емоціям і почуттям хоч і напружує, але тимчасова, потрібно лише стримувати негативні пориви, перетворюючи їх на рушійну силу на шляху творення у своєму житті.

Стрілець.

Стрілець може відчути нездужання — висока вірогідність погіршення самопочуття протягом першої та другої декади травня.

Можливі також неполадки на роботі або у справах, пов’язаних з безпосередньою відповідальністю Стрільця перед людьми — близькими, які потребують догляду і турботи Стрільця або ж перед робочим колективом, де Стрілець трудиться щодня.

Загальний фон «незручний» для Стрільця, якщо він не схильний помічати проблеми інших і більше орієнтується на свої власні бажання і плани. Саме в цьому випадку можливі різного роду непорозуміння. Якщо ж Стрілець відкритий і сприйнятливий, вчасно приходить на допомогу і чесно виконує свої обов’язки, тоді немає приводу для хвилювань — цей травень складеться для нього цілком благополучно!

Багато розмов і переговорів з партнерами по шлюбу або справі. Однак, не всі ідеї та плани обов’язково реалізуються найближчим часом: занадто багато спотворень в сприйнятті дійсності, фантазій — задумки повинні знайти якісь більш конкретні форми, а на це потрібен час. Тому, наберіться терпіння …

Вдало реалізуються добре продумані проекти. Нові ідеї вимагають ретельної підготовчої обробки, а в основному, співвіднесення з реальним станом справ.

У почуттях для Стрільця теж немає спокою, швидше можуть виникати відчуття дискомфорту. Різкі перепади настрою можуть створити додаткові вогнища напруги, але тільки вже в особистому житті — намагайтеся не занурюватися в негативний фон, подовше залишайтеся в зоні свого комфорту та енергійності. Ніяка хандра нікому ще не принесла натхнення, тому, свідомо прагнете утримуватися біля полюса позитиву!

Козеріг — гороскоп на травень місяць.

Травень 2015 для Козерога може скластися досить нейтрально.

Можливі відрядження, більш інтенсивні ділові переміщення, пожвавлення спілкування в рамках необхідної турботи з боку Козерога — йому не звикати. Козеріг краще за інших знає що таке обов’язки і як їх потрібно виконувати! Для когось дисципліна і зобов’язання — тяжкий хрест, але не для Козерога — він не живе легкою, дозвільної життям, тому йому завжди простіше долати будь-які труднощі і відповідати будь-яким вимогам життя …

Труднощі цього травня для Козерога може полягати в надмірно наповненою емоційної складової. В цілому не схильного відкрито демонструвати свої емоції і почуття, Козерога будуть провокувати на активні емоційні прояви.

Партнери по шлюбу або справі налаштовані на романтичний лад, тоді як сам Козеріг не в захваті від такого чуттєвого фону, який створює навколо нього поле емоційних сплесків, посилення переживань і невизначеності як в особистих, так і в ділових відносинах. Все змішалося.

Козерогові не варто сприймати надто болісно всі можливі тертя, що виникли на хвилі емоцій. Можливо, варто проявити більше чуйності до близьких людей, розкрити у відповідь і свої почуття, не боячись оголити свою душу. Ніякої реальної загрози — немає, є одвічна скутість Козерога — йому страшно відкритися і показати своє людське обличчя … Скористайтеся моментом і проявіть свою м’якість, податливість, вміння співпереживати і підтримувати добрим словом і позитивним настроєм. Такий душевний порив буде гідно оцінений.

Водолій — прогноз на травень.

Поступово Водолій входить у звичну колію. Травень місяць акцентує справи домашні, сімейні, квартирні і садово-городні — все, що глибоко і тісно пов’язане з корінням і основою життя буде хвилювати людей знака Водолій. І справи здебільшого, будуть носити об’єднуючий характер — хтось з дітьми, хтось з батьками, чоловіками й родичами, разом, дружно на загальне благо.

Треба сказати, що типовий Водолій не відчуває себе частиною родового древа і всіляко відокремлює себе від сім’ї, вважаючи за краще для себе роль бунтаря і революціонера у вузько-сімейному сенсі цього слова. Це — не від шкідливості, а від природної особливості жити на вістрі, іноді випереджаючи події і час … Саме з цих причин, травень місяць не завжди складається для Водолія комфортним чином — занадто багато протиріч, щоб життя текло тихим струмочком по заданому руслу.

Бажання вийти за рамки традицій, щось таке придумати, щоб тільки не опинитися в обоймі разом з усіма родичами може керувати Водолієм і зараз. Нічого особливого в цьому теж немає. Травня 2015, мабуть, дає якраз можливість Водолія, приділити увагу близьким людям, при цьому залишаючись при своєму образі і «у своїй тарілці». Період досить динамічний в позитивному сенсі — є де розгулятися і відпочити душею — і попрацювати, і як слід відпочити на свій манер, не ображаючи близьких.

У Водолія багато енергії — цим потрібно користуватися заради досягнення гідних і благородних цілей заради загальної користі — не варто витрачати сили лише на самого себе коханого … Прийміть посильну участь у житті інших.

Риби.

Для Риб триває період активності. Життя насичене подіями, справами, інтересами. Енергії достатньо, навіть більше, ніж зазвичай і цю енергію, як і у випадку з Водолієм, не варто використовувати лише на задоволення повсякденних потреб.

Зараз стоїть налагоджувати контакти, відновлювати зв’язки, ділитися досвідом, взагалі, більше спілкуватися з людьми. Можливі часті поїздки. Проявляється підвищений інтерес до освоєння нових знань і цю потребу потрібно реалізовувати — не чекайте більш сприятливих умов, дійте відразу.

Зверніть увагу на життя почуттів. Все, що відбуватиметься в сфері особистого життя, зворушить Риб до самої глибини душі! Однак, не варто занадто заглиблюватися і занурюватися в любов, забуваючи про інші справи і обов’язки. Всьому має бути свій час і місце — Рибам, як ніякому іншому знаку, потрібно вчитися відокремлювати одне від іншого, знаходити можливості жити повним життям, не витрачаючи сили невідомо куди … під впливом емоцій.

Перші дві декади травня виділяються хорошою розумовою активністю, гостротою і ясністю бачення людей і ситуацій, що дуже сприятливо для Риб, пов’язаних з контактами, передачею різного роду інформації.

З 20-х чисел травня погіршується концентрація уваги. У цей час небажано підписувати відповідальні документи, планувати важливі зустрічі, вирішувати глобальні питання. Можливі дрібні непорозуміння, відстрочки, неполадки з транспортом. Поставтеся до ймовірних накладок з розумінням і не дійте всупереч обставинам, що склалися з бажання зробити по-своєму в що б те не стало.

Добавить комментарий