Гороскоп Скорпіона на 2012 рік

skorpionАстрологічний прогноз на 2012 рік для Скорпіона.

Гороскоп Скорпіона на 2012 рік обіцяє проходження певного рубежу. Старе відживає, а нове ще не з’явилося повною мірою. Це — час надій і планів, якими, власне, і слід займатися особливо активно.

Бізнес і робота по найму. Початок року аж до середини характеризується відновленням відносин зі старими знайомими та друзями, що дуже навіть добре!

Новини сайту:шапки

Важливе значення в цей же період набувають зв’язки з впливовими особами, що володіють авторитетом і владою.

Але, не все піде гладко. Партнери по бізнесу або ті найавторитетніші люди можуть виставити занадто важкі умови або ж просто проявлять безвідповідальність, що спричинить за собою невиконання взятих зобов’язань.

Відносини з партнерами з інших країн теж будуть актуальні для Скорпіонів в 2012 році. Однак, і тут теж слід проявляти пильність і обережність можливі затримки і перешкоди у спільних справах.

Скорпіони начальники повинні бути уважні до підлеглих і перевіряти все, що вони роблять.

Працюючі за наймом Скорпіони в 2012 році теж зіткнуться з проблемами в колективі. Буде багато непотрібних розмов, а тому вірогідні склоки і з’ясування стосунків між колегами. Краще заздалегідь потурбуватися про здоровій атмосфері в колективі і прийняти якісь адекватні заходи.

Друга половина 2012 року, буде більш спокійною. Бізнес як і раніше вимагає уваги: ​​на перший план вийдуть питання фінансування та подальшого розвитку підприємства.

Службовці Скорпіони, ймовірно, задумаються про пошуки нової роботи, але поспішати не варто: це не дуже вдалий час для відходу з колишнього місця роботи — має сенс почекати 2013 року і тільки тоді приймати остаточне рішення.

Гроші. У першій половині роки не буде стабільною. У другому півріччі імовірна прибуток від угод з нерухомістю, допомоги партнерів чи друзів, родичів.

Любов, шлюб. Любовна життя Скорпіона в 2012 році сповнена пристрастей. Час від часу виникатимуть приводи для дрібних перепалок, які дуже легко можуть перерости в серйозний конфлікт. Тому, кипучої натурі Скорпіона слід приборкувати свої одкровення — мало, хто зможе їх вислуховувати, що не ляскаючи дверима! Пік напруженості в любовних відносинах припадає на середину весни.

Друга половина року більш врівноважена. Емоції підуть на другий план, і подружжя турбуватимуться справами облаштування свого житла, купівлею нерухомості або глобальним ремонтом квартири.

2012 чреватий для Скорпіона і складнощами з близькими родичами. Можливі тривалі сварки або ж буде потрібно серйозна допомога для когось із рідних.

Здоров’я. Незважаючи на величезну внутрішню силу Скорпіона, 2012 рік створить для людей цього знака якусь нервозність і навіть розпорошення своїх сил. Тому можливі легкі нездужання і загальний занепад сил. Слід звернути увагу на способи підтримки здоров’я і зайнятися профілактикою хвороб.

Весь рік для Скорпіонів буде зберігатися небезпека отримання травм.

Добавить комментарий