2012 Чорного Дракона

13[1]Рік Чорного Дракона: особливості загальної енергетики 2012 року.

Дракон — персонаж досить суперечливий, коли ми говоримо про нього з точки зору Заходу і Сходу. Так, для людей західної культури Дракон здавна асоціювався з найжахливішими людськими якостями. Про це оповідають легенди середньовічного періоду Європи. Згідно з цими легендами, відважні лицарі билися з Драконами ворогами чесноти. А римський воїн святий Георгій, убивши Дракона, знищив все, що було жахливого в християнському світі. Люди часто уявляли собі Дракона втіленням самого Диявола!

Новини сайту:Акарициды

Для культури Сходу Дракон, навпаки, завжди уособлював все найкраще в людині і ніколи не порівнювався з дияволом чи страшним чудовиськом, небезпечною людиною. У азіатських народів Дракон символізує царську велич, королівську гідність, мудрість, доброзичливість і, звичайно, благополуччя.

Дракон великодушний і має духовними якостями. Він — покровитель монастирів і храмів на Сході. Є ще одна цікава особливість Дракона — він як чарівник, може змінити свій вигляд і перетворитися в абсолютно будь-яка істота! Чи не правда — здорово!

Дракон несе енергію ян — чоловічу енергію, він приносить дощ. Китайський Дракон за легендами захищає богів і богинь в раю.

Враховуючи все вищесказане, ми розуміємо, що рік Дракона може бути для багатьох доленосним. Це — могутній рік для здійснення найсміливіших проектів. Цікаво й те, що Дракон як би прискорює час, наповнюючи життя людей всілякими подіями. Така інтенсивність що відбувається не кожному буде зрозуміла, тому, варто підготуватися до цього періоду часу заздалегідь — навчитися приймати все, що буде як дане і дивитися на себе і події з боку.

Оптимізм Дракона зарядить людей життєвою енергією і тому багато хто зможе почати в 2012 році новий бізнес, одружитися, вступити до вузу, зайнятися справою, на яке не було часу і сил.

На рівні планетарному рік Дракона сприяє несподіваним катаклізмів, будь то землетруси, виверження вулканів, цунамі та ін Вся справа у змінах самої Землі, які непомітні для людського ока — саме ці зміни і призводять до екстремальних ситуацій у глобальному масштабі.

2012 Чорного Дракона має свої особливості. Чорний Дракон це — Дракон Води. Стихія Води разом з енергією ян символізується гребенем хвилі. Таким чином, 2012 рік дає можливість всім бажаючим опинитися на висоті в хорошому сенсі цього слова!

Вода, як відомо, відноситься до елементу інь жіночої енергії, тому Чорний Дракон — більш м’який Дракон. Його діяльність більш плавна і не завжди помітна. Рік Чорного Дракона сприяє прояву чутливості, творчого початку, глибини і пристрасті. У цей період варто звернути увагу на своїх близьких і надавати їм підтримку. Взагалі, Чорний Дракон проявляє людяність, бо знає: допомагаючи іншим, він дбати і про себе.

Чорний Дракон — могутній, чарівний, прагне до розвитку і самопізнання, чуттєвий і одухотворений. Розвиваючи в собі ці якості, ви будете в одному енергетичному потоці з 2012 роком, а значить зумієте прожити цей рік щасливо!

Добавить комментарий