Гороскоп Стрільця на 2012 рік

strelecАстрологічний прогноз на 2012 рік для Стрільця.

Гороскоп Стрільця на 2012 рік дає багато нових можливостей. Однак, Стрільцям буде нелегко «відповідати», адже енергетика цього року потребуватиме відповідальності, дисципліни і поступового досягнення поставлених цілей. Стрілець здатний на багато що, але не завжди хоче обмежувати себе в чому б то не було. У 2012 році для успіху Стрільцю доведеться «зціпити зуби», щоб долати свою схильність пускати все на самоплив (Стрільці, не ображайтеся, але це правда, а на правду ображатися не варто!)

Новини сайту:Пенобетон Кривой Рог

Бізнес і робота по найму. Перша половина 2012 обіцяє багато випробувань, які слід пройти з честю і гідністю. Задуматися не буде вийдуть відразу — у міру розвитку бізнесу виникнуть затримки і невеликі проблеми, які не можна ігнорувати, а потрібно вирішувати — тільки в цьому випадку Стрільців чекає удача і допомогу!

Багато Стрільці захочуть реорганізувати свою справу, а будь-яка перебудова пов’язана з тривалими зусиллями і працями, це — нормально. Будуть витрати і це — теж само собою зрозуміло.

Для Стрільців, працюють за наймом, відкриються нові можливості на старій роботі, хоч і умови праці можуть дещо змінитися. Загалом, буде період занепокоєння з приводу роботи, але нічого надприродного не відбудеться.

Хтось із Стрільців, можливо, отримає пропозицію піти на іншу, більш цікаву і високооплачувану роботу.

У цей же самий час виникнуть нові люди, які можуть стати вашими партнерами по роботі. На цих людей варто звернути увагу, оскільки, вони, швидше за все, будуть володіти великими можливостями і зможуть підняти вас на більш високий рівень життя.

Гроші. Доходи будуть поступово рости протягом всього 2012 року і це — здорово, але треба бути готовим і до зростаючим витратам. Грошей, звичайно, вистачить, але в їх витраті слід проявляти розсудливість.

Фінансових вливань потребують бізнес, а також родина, вірогідні витрати, пов’язані з нерухомістю.

Любов і шлюб. Початок 2012 року аж до середини весни буде непростою на любовному фронті. Багато чого буде дратувати і турбувати, тому вірогідні сварки і навіть конфлікти. Якщо пара переживе середину весни, то потім відносини будуть поступово налагоджуватися.

Самотні Стрільці саме цього року мають всі шанси зустріти свою справжню любов і відправитися з нею в ЗАГС.

Сімейні Стрільці будуть багато часу і сил віддавати дітям. Їх виховання і навчання потребують значних фінансових витрат і душевних сил.

Здоров’я. Першу половину 2012 Стрільцям не рекомендується надто напружуватися — не треба звалювати на себе великий обсяг роботи — вам буде важко і організм не сповільнить відреагувати на таку «несправедливість». До середини року енергетичний потенціал не високий. Потім поступово почнеться нарощування сил, але тільки в тому випадку, якщо ви не доведете себе до зриву протягом першого півріччя.

У разі нехтування своїм здоров’ям Стрільці будуть хворіти.

Добавить комментарий