Гороскоп Водолія на 2012 рік

vodolejАстрологічний прогноз на 2012 рік для Водолія.

Гороскоп Водолія на 2012 рік буде змушувати Водолія виявляти відповідальність. Трудитися з повною віддачею потрібно буде і на роботі, і вдома. Головне, підходити до будь-якої справи з усією серйозністю і не кидати його на підлогу шляху. Рік не стільки складний, скільки насичений на події, тому його і вважають важким, адже будь-яка подія змушує нас виявляти емоції і робити якісь дії, але спочатку потрібно як слід оцінити обстановку — ось коли ви зробите свій вибір, багато вже не буде напружувати . Отже, ясність мети і внутрішня дисципліна — ось запорука успіху в цьому році!

Бізнес і робота по найму. Водоліям, які займаються своєю справою, буде складно першу половину року. Їхній бізнес потребують розширення з усіма витікаючими з цього наслідками — витратами фінансів і вирішенням організаційних питань. Роботи буде достатньо багато і не всі вдаватиметься відразу, але відступати не потрібно — тільки вперед! Пік проблем припаде на середину весни.

Справи із зарубіжними партнерами теж будуть схильні до всіляких сумнівам через затримки і невеликих фінансових втрат з ними пов’язаних.

На цьому тлі підприємці повинні проявити пильність щодо своїх підлеглих — чи все робиться і робиться правильно?

Водолії, що працюють за наймом, можуть зіткнутися з нерозумінням начальства або з проблемами в колективі. Можлива знервована обстановка, яка не розсмокчеться швидко. Завдання Водолія: не запускати ситуацію надто далеко, щоб все-таки залишитися на цій роботі — піти ви завжди встигнете — проявіть силу волі!

У другій половині року можна буде зітхнути. Вирішаться багато питань, налагодяться нові контакти, поновляться старі зв’язки і це — не користь.

Гроші. Не надто райдужною буде і фінансова сфера життя Водоліїв. Гроші зароблятимуться, а й будуть йти, причому весь рік і в чималій кількості.

Витрати можуть бути пов’язані з розширенням бізнесу, з потребами сім’ї, а також родичів.

Любов і шлюб. Перша половина року не стабільна в любовних відносинах. Багато емоцій, нервів, не завжди вийде домовитися і все якось клопітно. Вірогідні серйозні сварки, а на радості не буде вже ні часу, ні сил.

Сімейні Водолії добру половину року присвятять благоустрою свого житла, турбуватимуться ремонтом або купівлею нерухомості. Це справа займе весь вільний час і, само собою, потребують фінансових витрат.

Друга половина року більш сприятлива. Діти будуть часто радувати батьків, а мами і тата можуть стати бабусями і дідусями!

Відносини з родичами можуть бути напруженими досить тривалий період. Можливо, від вас буде потрібна допомога, а може трапиться і так, що буде велика сварка з близькими. Треба пережити цей складний період, потім все налагодиться!

Здоров’я. Самопочуття Водоліїв в цілому буде нормальним, серйозних проблем зі здоров’ям не передбачається. Однак, слід проявляти пильність і обережність за кермом.

Добавить комментарий