Знак зодіаку ОВЕН — список гороскопів і сумісність з іншими знаками

ovenЗнак зодіаку Овен. Характеристика і гороскопи Овна (21 березня — 19 квітня).

Новости сайта:такси

Це чоловічий знак стихії вогню, господар якого планета Марс. Символічно він асоціюється з керівниками та військовими. Овен відкритий до боротьби і суперництва.

Овен — перший знак зодіаку. Це свого роду піонер або першовідкривач — кому що подобається, шляхетний лицар і відважний воїн, ідеаліст по своєму відношенню до світу.

Людина цього знаку дуже відвертий, бо не схильний йти обхідними шляхами, а воліє йти прямо і напролом. Зрозуміло, що Овен дуже сильний. Та і як можна бути слабким, якщо прагнеш командувати парадом енергійно і імпульсивно. Овен завжди прийде на допомогу слабкому і беззахисному також швидко — без зайвих роздумів і метань.

Це — безумовний лідер, але дипломат ніякої. І в цьому можна розгледіти один плюс: якщо ви — не боягуз, то з Овном легко говорити «навпростець» обхідні розмови і натяки можна залишити для інших.

Повірте, після спілкування з Овном жити стане легше: він оптимістичний і не упереджений. І не так уже й важливо, що, наприклад, з терпінням у Овна теж погано, але зате у нього багато ініціативи і відваги, дитячої радості і внутрішньої свободи. Вчіться ефективно спілкуватися з Овном і ваше життя стане цікавіше.

Натура Овна пристрасна і неспокійна, а самооцінка дуже висока. Вони напористі, рухливі і енергійні: люблять спорт і подорожі. Здоров’я Овна міцне, а життя довге, якщо вони не направляють свій ентузіазм і кипучу діяльність на руйнування самих себе — таке теж буває.

Якщо охарактеризувати його в декількох ключових словах, то це будуть: енергійність, войовничість, дратівливість, сміливість (мало хто може собі дозволити дратівливість не маючи на те сміливості), щирість і наївність.

Рослини Овна: часник, цибуля, редька, гірчиця, будь-яка гостра і гірка їжа.

Захворювання: хвороби голови, мігрень, поліпи в носі.

Професія Овна: військовий, міліціонер, будівельник, спортивний тренер, керівник підприємства, технік.

Добавить комментарий