Бик і Змія — сумісність

sovmestimostГороскоп сумісності Бика і Змії.

Бик і Змія класично сприятливе поєднання знаків в любові. Але, не варто думати, що їх спільне життя буде складатися з одних тільки свят та повного взаєморозуміння з усіх питань.

У них спільна основа — обидва практичні, дбайливі, цінують будинок і сім’ю, добре адаптовані до побутових труднощів, розуміють значення слова «відповідальність» і «праця на благо своїх близьких». Бик і Змія, дійсно, прекрасно розуміють один одного, можуть обговорити все, що завгодно і прийти до конструктивних рішень.

Бик довіряє Змії, а та в свою чергу точно знає що можна чекати від Бика. Вони міцно пов’язані на духовному рівні і це — багато що пояснює.
Любовні стосунки.

Їх любовні відносини напевно виявляться стабільними, але не захоплюючими. Новизни, яскравих вражень і несподіваних подій у такому союзі буде небагато. Обох найбільше цікавить надійність і відданість партнера, ніж бурхливі пристрасті, якими неможливо керувати.

Шлюб буде спокійний і забезпечений, напевно щасливий для обох, бо абсолютно передбачуваний. У такій обстановці комфорту обидва можуть розвиватися і досить успішно.

Звичайно, можливі й сварки, як і в будь-який інший парі. Бик упертий і занадто владний, а в союзі зі Змією, яка в принципі буде з ним згодна, він захоче ще більше тяжіти над нею, при цьому зберігаючи за собою право розпоряджатися собою за власним розсудом, не радячись з партнером.

Змія ж, «дівчина» ревнива, до того ж — велика власниця і занадто вільну поведінку приятеля може спробувати припинити. Вона сама не дуже поспішати скористатися своєю свободою і тому захоче тримати і партнера при собі на дуже короткому повідку.

Хто кому поступиться, точно сказати важко, але Бик, як більш сильний партнер, піде на все заради досягнення своїх цілей. Але, в будь-якому випадку, протиборство не повинно виявитися довгим і «кровопролитним». Вони врешті-решт зуміють знайти компроміс і домовитися.

Чоловік Бик і жінка Змія.

У цьому поєднанні гороскоп сумісності сприятливий. Жінка скористається можливістю і займеться тим, що їй цікавіше. Можливо, вона стане домогосподаркою і буде вести будинок, піклуватися про чоловіка і дітей, прикрашати оселю.

Якщо фінансові здібності чоловіка виявляться середніми, то дружина відправиться на роботу і буде також, як і чоловік багато трудитися.

Їм необхідна матеріальна стабільність і благополуччя. Тільки в цьому випадку їх шлюб виявиться стійким і по-справжньому щасливим. Жінка Змія потребує схвалення, увазі, тісному спілкуванні з чоловіком. Вона повинна бачити свою потрібність і важливість в житті чоловіка Бика, нею не можна нехтувати й ігнорувати Змія цього не потерпить!

Жінка Бик і чоловік Змія.

Тут сумісність більш проблематична. Основний тягар відповідальності, швидше за все, буде лежати на жінці Бику. Але, вона і сама цього захоче — вона активна і наполеглива, любить керувати і не надто схильна прислухатися до порад інших. Якщо потрібно, вона може і вести господарство, і досягати кар’єрних висот.

Чоловік Змія — людина більш прагматичний і налаштований на свій особистісний ріст. Щоб працювати в повну силу у нього повинна бути понад мотивація, яка даватиме якусь перспективу, подальший розвиток, більш високий матеріальний достаток.

У якомусь сенсі чоловік Змія — натура більш творча і шукає. Він намагається уникати рутини і не витрачати сили на мало значні справи. Якщо жінка надасть йому можливість реалізувати все, що він хоче, то такий союз може скластися чудово.

Добавить комментарий