Бик і Дракон — сумісність

sovmestimostГороскоп сумісності Бика і Дракона.

На перший погляд між Биком і Драконом складно домогтися взаєморозуміння і співвідношення таких різних характерів. Бик створює для себе надійну систему, в якій буде жити безбідно і в рівновазі з самим собою, тоді як Дракон не схильний до чіткої організації свого життя. Для нього розмаїття важливіше будь-який навіть самої ефективної системи. І в цьому полягає головна відмінність двох людей цих знаків.

Обидва сильні і в певному сенсі самодостатні, оскільки кожен чітко бачить свої цілі і шляхи їх досягнення. Душевна рівновага, яке кожен здатний створити для себе — теж гарантія їх особистого життєвого успіху. З’єднатися таким людям для створення сім’ї — справа непроста, оскільки і у одного, і в іншого своя система цінностей, міняти яку не захочеться нікому.

Любовні, сексуальні відносини між ними, це — свято з феєрверками, фонтанами емоцій і водоспадом почуттів. Кохання у такому поєднанні знаків може пронизати наскрізь. Вони можуть жити цією любов’ю, повністю розчиняючись, але не один в одному, а у власних відчуттях, які захоплюють людей цілком. Безумовно, пристрасна любов Бика і Дракона обіцяє незабутній роман, більше схожий на шок.

Як розвиватимуться події цього бурхливого роману? Якщо обидва домовляться бути разом, створювати сім’ю і виступати на рівних, не втручаючись у справи партнера, але надаючи підтримку, то на таких умовах їм можна побудувати міцний союз и отправится в путешествия, прекрасно для этого подойдет экскурсия по Генуэзской Крепости. Тільки поважаючи один одного і усвідомлюючи свою роль у шлюбі, вони зуміють добитися взаємності на довгий час.

Важче, напевно, буде Дракону прийняти жорсткі умови Бика, ніж Бикові зіграти ту роль, яку запропонує Дракон. Все-таки, Бик як більш організований і міцний характер, що володіє чималим запасом міцності і життєвих сил має і більш адаптовану нервову систему. Йому легше жити в тій реальності, яка існує, він не боїться дивитися в обличчя проблемам, здатний їх передбачити і вибудувати грамотну захист.

Дракон, відчуваючи таку силу і по суті, потребуючи захисту і надійний тил, буде змушений прийняти умови Бика або піти. Можливо, він прийме рішення пошукати кого-небудь «легше» для життя, наповненого різноманітністю, ніж жити за кам’яною стіною з похмурим розпорядком дня поруч з Биком.

Але, не треба розуміти все, що тут написано, буквально. Життя зводить різних людей, які мають більш широким спектром якостей в самому неймовірному поєднанні. У цьому описі всього лише розставлені акценти, загальні особливості взаємовідносин «чистих» типів без домішок сонячних знаків Зодіаку та інших впливів.

Чоловік Бик і жінка Дракон. У цьому поєднанні знаків простіше домогтися бажаного як одному, так і другому. Правда, чоловік Бик захоче, щоб жінка Дракон більше часу проводила вдома з родиною і менше бігала по подружкам і займалася кар’єрою. Тут, звичайно, можуть бути проблеми, якщо хоч трохи не поступитися один одному.

Жінка іноді може пропустити візит до приятельки, а чоловік цілком в змозі іноді приготувати вечерю … Загалом, якщо обидва дорожать відносинами, то зуміють знайти компромісні рішення. Взаємне збагачення через несхожість характерів чоловіки Бика і жінки Дракона набагато важливіше будь-яких побутових незручностей.

Жінка Бик і чоловік Дракон. Гороскоп сумісності тут може виявитися набагато більш важким для життя. Жінка Бик буде будь-якими шляхами обмежувати чоловіка Дракона. Спочатку вона зробить вигляд, що її все влаштовує в надії, що останній «розсудливим» і, нарешті, «займеться справою». У всякому разі, жінка Бик буде придивлятися і спробує зробити все, що в її силах, щоб утриматися у відносинах і створити нормальну сім’ю. Їй складно зрозуміти мотиви Дракона, прийняти його таким, який він є. А щоб проявляти гнучкість, причому постійно, потрібно зовсім інший склад характеру. Перспективність цього союзу в чому буде залежати від особливостей конкретного чоловіка і жінки.

Добавить комментарий