Близнюки. Гороскоп на січень 2014

Гороскоп Близнюків на січень 2014 року.
Загальний фон місяці.

Січень 2014 не назвати занадто гармонійним періодом у житті Близнюків, однак, і важким його не назвеш. Нові тенденції можуть бути пов’язані з активною розумовою діяльністю, оскільки будь-які активні дії можуть не принести бажаних результатів або ж зажадають занадто великих зусиль, на які Близнюки просто ще не готові.

В цілому, початок року вимагає від Близнюків більш інтуїтивного підходу, ніж логічного. Але, це не означає, що варто покладатися на одномоментні пориви душі. Чим більш виваженими будуть рішення, тим легше їх провести в життя. Просто потрібно дивитися на будь-які ситуації з різних точок зору, розширюючи сприйняття і розуміння того, що пропонує нам життя.

Робота і бізнес.

Якщо Близнюки трудяться за наймом, їм доведеться «засукати рукава» і проявити не тільки відповідальний підхід до своїх обов’язків, а й глибоке розуміння свого місця в колективі. Енергетика місяці не надто зрозуміла і проста для Близнюків — їм складно влитися в життєвий потік, щоб відчувати себе абсолютно адекватно. Атмосфера скутості і стриманості на робочому місці суперечить життєлюбному та рухомого характером Близнюків. Жорсткий режим і чіткий розподіл поточної роботи, а також вимоги до якості і термінів створять напружений фон.

Близнюки, зайняті у власному бізнесі повинні налаштуватися на те, що оцінити ситуацію, що склалася об’єктивно, буде вкрай важко. Однак, надто напружуватися у що б то не стало пояснити собі все і вся, щоб знову побудувати зрозумілу і передбачувану систему, напевно, не варто. Є сенс довіритися інтуїції і проявити гнучкість, щоб дочекатися відповідного моменту і влитися в потік.

У кожному разі, Близнюкам потрібно тонка настройка на енергію місяці, щоб освоїтися в ній і відчути грунт під ногами.

Гроші і фінансове становище.

Ситуація з грошима в січні 2014 буде пов’язана з перепадами настрою Близнюків: від бажання витратити якомога більше, до крайньої економії коштів. Взагалі, доходи навряд чи дозволять занадто багато витрачати, оскільки загальна ситуація не сприяє швидкому збагаченню. Добре, якщо Близнюкам вдасться утриматися в рамках розумного.

Непогана ситуація складається для Близнюків, що працюють за наймом. Їхні доходи будуть стабільними. Особливо сумлінним пощастить більше. Тоді можна буде розраховувати і на поступове зростання зарплати.

Є ймовірність того, що заможні Близнюки вирішать купити будинок або дачу, або вкласти гроші в будівництво. Однак, поспішати не слід, краще дочекатися більш вдалого періоду. Будівництво може виявитися найбільш реальним планом на даний момент часу.

Любов і шлюб.

Любовні стосунки Близнюків в січні, як і у більшості інших знаків Зодіаку, залишають бажати кращого. Прохолодність почуттів, труднощі у прояві симпатій. Задоволення начебто йдуть на другий план і втрачають колишню актуальність. Сірість, буденність … Втім, кому що більше подобається! Що у відносинах буде обов’язково, так це — передбачуваність і глибина — не найгірший варіант!

У стійких шлюбних союзах теж може спостерігатися деякий спад. Відносини рівні, злегка відчужені, але це нічого не значить. Просто такий тихий період у спільному житті, коли кожен зайнятий поточними справами і повністю зосереджений на них.

Висновки.

В цілому січня 2014 не принесе особливих потрясінь для Близнюків. Можливо, напруга в партнерських відносинах, коли виникає бажання щось змінити. Однак, рубати з плеча не варто.

З доходами теж можливі варіанти. Удача супроводжує працьовитим і відповідальним людям. Розраховувати на «легкі» гроші не доводиться.

Робота вимагає присутності і чималих зусиль. Тут все залежатиме від бажання самих Близнюків проявити себе.

Щоб не страждати від похмурих думок, людям Близнюкам варто менше звертати увагу на дрібні негаразди, більше сподіватися на себе. Здоровий глузд завжди виручав Близнюків, але загальний фон складається таким чином, що потрібно звертати увагу і на внутрішній голос, на те, що не можна побачити чи помацати руками. Прислухаючись до своєї інтуїції, Близнюки зуміють вирішити будь-яке питання.

Добавить комментарий