Рак. Гороскоп на январь 2014

Гороскоп Рака на січень 2014 року.
Загальний фон місяці.

Для Рака січня 2014 не виділяється в загальній низці буднів. Правда, люди цього знаку будуть відчувати великий внутрішній потенціал, який захочеться проявити, реалізувати. Особливо активною виявиться тема партнерства, любові і шлюбу. Саме тут найбільше енергії, яка вимагає свого виходу. Однак, як Рак буде її вивільняти, буде його особистим вибором. Занадто багато потрібно подолати в собі, щоб утриматися від сварок з партнером, а обставини не надто сприяють спокійній роботі над собою.

Робота і бізнес.

Якщо Рак працює за наймом, то його справи цілком успішні. Роботи багато, є можливість подхалтурить і, нарешті, якось зміцнити своє положення в компанії. Виявляючи відому гнучкість і спритність, Рак може досягти чималих висот у професії. Однак, спочатку він повинен налаштуватися на те, що трудитися доведеться багато і чесно, і тільки тоді він зможе розраховувати на деякі послаблення і щедрі аванси.

У бізнесі, якщо такий є, люди Раки будуть повністю залежати від нововведень, від незвичайних рішень старих проблем, від швидкості реакції при повній відсутності агресії по відношенню до партнерів по справі. А конфліктність у цьому місяці якраз підвищена. Людям важко втриматися в рамках пристойності. Якщо Рак втримається і не дасть волю емоціям, його справи підуть в гору.

Уміння домовлятися і швидко приймати рішення виявляться як не можна до речі в цей складний період часу.

Гроші і фінансове становище.

У найкращому становищі опиняться ті представники знаку, хто працює на колишньому місці роботи. Їм не варто турбуватися — зарплата буде вчасно і в повному розмірі! Правда, вічні страхи можуть «підточувати» Рака зсередини — фінансове благополуччя є для Рака гарантією захищеності і спокою. Якщо він впорається з цим занепокоєнням, все буде добре.

Імовірна ситуація, коли Рак буде залежати від фінансових справ свого любовного або ділового партнера. Або він буде торкатися його заробітків, впливати на них. Можливо, партнер виявиться годувальником Рака на якийсь період часу. А може бути і так, що, партнер просто надасть одноразову грошову підтримку Раку і це — теж добре!

Любов і шлюб.

Січень принесе охолодження у любовне життя. А для Рака така ситуація особливо важка, адже його натура занадто сприйнятлива до почуттів та емоцій інших. Така ізоляція і закритість проявів любові, симпатій і поваги можуть повалити людини Рака в глибоку задумливість. Йому важко відчувати себе добре в такій обстановці крайньої стриманості і мовчання.

Як би там не було, але Рак буде змушений прийняти цю атмосферу, щоб нарешті звернути увагу на себе і свої почуття. Чим швидше Рак зрозуміє свої потреби і розбереться в любовних переживаннях, чим раніше він освоїться в новій обстановці мінімального прийняття себе партнером, тим легше їй буде жити нормальним життям потім.

Висновки.

У січні у Рака достатньо сил і енергії для того, щоб залишитися на тому ж рівні і, при бажанні, навіть поліпшити своє становище. Однак, успіх буде тільки в тому випадку, якщо людина Рак зуміє впоратися з життям почуттів та емоцій, які не дадуть спокою і чіткого розуміння.

Партнерські відношення не будуть рівними. Тому, добре, якщо Рак зуміє направити більше своїх сил і уваги на справи і роботу. Не варто захоплюватися суперечками і розмовами з з’ясуванням хто кому і скільки винен, оскільки, це — марна трата часу та енергії.

Чим краще концентрація на головній меті, тим більше можливостей її досягти.

Добавить комментарий