Лев. Гороскоп на січень 2014

Гороскоп Льва на січень 2014 року.
Загальний фон місяці.

Ймовірно, Льва найбільше хвилюватимуть трудові подвиги, і особливо відносини з колегами і начальством.

Тема роботи залишається актуальною і в січні 2014 року. І справа не в тому, що щось не так на роботі, просто період січня не сприяє бажанню підтримувати контакти з колегами або викликати симпатії у керівництва.

Складні почуття, труднощі в самовираженні, якась скутість і психологічний дискомфорт через це. Потрібно перечекати і не робити різких рухів.

Робота і бізнес.

Левам, які працюють за наймом, все також не можна зменшувати темп і розслаблятися на робочому місці. Ймовірно, основні зміни вже відбулися у минулому році, тому, залишається удосконалювати все те, що потрібно в нових умовах. Начальство не надто «розташоване», зарплата за цей місяць теж може виявитися досить скромною. Потрібно просто прийняти те, що дає життя і не в якому разі не нарікати на долю!

Левам, які мають свій бізнес, або що займає відповідальний пост теж не варто розраховувати на надприбутки. При цьому працювати потрібно відповідально — зараз час серйозної і копіткої роботи. Поблажок нікому не буде! Багато рутини, можливо, дрібних справ, але і це потрібно робити. Розслаблятися не час.

Гроші і фінансове становище.

Доходи Льва перебуватимуть у тісному зв’язку з якістю його роботи. Однак, не все так просто. Фокус в тому, що, гроші, ймовірно, по-любому, будуть невеликі, проте, якщо при цьому ще й хартуріть, їх може не бути зовсім … Втім, переважна більшість Львів просто не дозволить собі працювати «абияк», тому їм не потрібно боятися негативних сценаріїв з виплатою зарплати.

Прибуток від бізнесу теж, очевидно, виявиться мінімальною цього місяця. І краще бути заздалегідь готовим до цієї ситуації, ніж сподіватися, а потім залишитися ні з чим. Бізнесмени Леви повинні підготуватися до можливих затримок фінансових надходжень і підстрахуватися на випадок, якщо кількість очікуваних готівки виявиться нижче передбачуваного.

Любов і шлюб.

У любові у Львів теж імовірний період спаду. Немає ні бажання, ні можливості відчувати себе абсолютно щасливим у відносинах з партнером. Просто, може виникнути відчуття якогось заціпеніння, ніби почуття кілька притупилися. Таке буває — не потрібно робити з цього трагедію. Емоційний спад триватиме недовго. Зате місяця січень — хороший час для обговорення нових планів, можливо, пов’язаних з навчанням або короткими поїздками з метою дізнатися щось нове, зовсім незнайоме і навіть незвичайне.

Комусь захочеться більше бути вдома поруч з коханою людиною. Тиха домашня життя для сімейних Львів дозволить зняти зайву напругу, заспокоїти нерви і просто відпочити від трудових буднів.

Висновки.

В цілому, місяць січень звичайний. Нових хвилюючих хвиль прийти не повинно. Роботи багато, в колективі ймовірні проблеми у відносинах, як серед товаришів по службі, так і з начальством. Але, це — тимчасові труднощі. Головне — не вступати в конфліктні ситуації і по можливості згладжувати їх.

Доходи середні.

Відносини з партнером можуть бути дещо прохолодними, але не потрібно бити тривогу. Просто, зараз час інших турбот. Головне, що вдома все гаразд. Левам потрібно відчувати стабільність і знати, що кохана людина завжди його підтримає. У сформованих пар сприятливий період спокою і звичного психологічного комфорту.

Добавить комментарий