Діва. Гороскоп на січень 2014

Гороскоп Діви на січень 2014 року.
Загальний фон місяці.

Січень для Діви — час творчої реалізації, настрою на нові захоплення і свободи самовираження.

Виникає потреба розкрити себе в якомусь цікавому справі, можливо приділити більше уваги коханим і дітям. Правда, потрібно відзначити — загальний підхід до турботи буде напевно досить стриманим і діловим. Допомога, якщо така буде потрібно, буде цілком конкретною. Люди Діви із задоволенням нададуть підтримку близьким людям.

Робота і бізнес.

Якщо Діва — найманий працівник, то, їй доведеться проявити себе повною мірою. Краще, що може Діва — видати грамотний аналіз ситуації, знайти відповідне рішення виникаючих проблем. Однак, в цей період часу, Діва повинна не просто якісно робити свою роботу, а й знайти, а також застосувати нестандартні методи. Ця надзадача може добряче попсувати нерви людям Дівам, але не варто піддаватися зайвому неспокою. Все йде своїм шляхом і урівноважиться в свій час.

Діви, зайняті в бізнесі теж будуть шукати нові горизонти. Чим незвичніше виявиться ідея, тим реальніше її ефективність. Звичайно, здоровий глузд ніхто не відміняв, але потрібно свіжий, революційний погляд на стару систему, щоб просунутися вперед. Активні дії краще не починати, але, якщо дуже потрібно — перш слід як слід зважити всі «за» і «проти».

Гроші і фінансовий стан.

Тема фінансів буде турбувати Діву, оскільки, загальна ситуація не надто сприятлива. Чим більше Діва відійде від своїх звичних схем, тим легше прийдуть гроші. Особливо це актуально для Дів, у яких власну справу. Але, розраховувати на солідний дохід у цьому місяці не доводиться. Можливі витрати, пов’язані з дітьми і коханими, при більш, ніж помірному доході.

Як би не було, Діва не повинна ні гніватися, ні депрессіровать. Спілкування з однодумцями та партнерами допоможе зберегти рівновагу і душевний спокій.

Любов і шлюб.

Любовна життя Діви в січні може виявитися досить насиченою. У всякому разі, бажання нових вражень активізуються. Правда, навряд чи вистачить сил на реальні романтичні стосунки. Швидше за все, людині доведеться шукати самі економічно виправдані способи отримувати задоволення від життя і не дуже квапиться «отримати» — краще налаштуватися на «віддання».

У сформованих сімейних пар положення стабільний. Ніяких гострих ситуацій не передбачається, однак, щоб зберігати баланс необхідно проявити і гнучкість, і дипломатію.

Спокуса «з’ясувати стосунки» може періодично створювати напругу в парі, але в цій ситуації краще, що варто робити — не чинити опір і не вступати в силову боротьбу. Помірність і внутрішня концентрація дозволять втриматися від непотрібних суперечок.

Висновки.

Січень активізує творче натхнення. Дівам захочеться проявити себе яскравіше, ніж зазвичай і для цього достатньо енергії.

Робота і бізнес будуть значною мірою відволікати від потреб душі. Потрібні нові рішення старих проблем і Діви здатні виявити «слабка ланка». Незвичні способи роботи, інші методи і інструменти допоможуть налагодити бізнес.

Доходи в січні помірні, тому головне завдання для Дів контролювати витрати. З цим вони справляються якісно!

У любові і шлюбі серйозних глобальних змін не передбачається.

Добавить комментарий