Гороскоп прогноз на березень 2015

Астрологічний прогноз на березень 2015 для всіх знаків Зодіаку.

Овен — гороскоп на березень 2015.

Люди знаку Овен живуть у передчутті нового етапу в своєму житті. Середина березня ознаменується піком фізичної активності Овна. Кінець місяця приносить енергію і бадьорість духу, зміцнюючи позиції Овна, формуючи потенціал, з яким люди цього знаку зустрінуть свій Новий рік.

Новости сайта:стяжка пола

Говорячи про загальний стан Овна, березень сильно акцентує особисті амбіції. Увага Овна сконцентровано на собі і своїх справах, причому в дуже динамічному варіанті. В період з 7 по 15 березня Овни здатні в буквальному сенсі вийти на новий рівень свого розвитку. Це час для придумування нових оригінальних ідей, зародження оригінальних винаходів — і не важливо про яку сферу життя йде мова. Є посил, є бажання одним ривком зробити багато чого — не стримуйте себе! Однак, пам’ятайте, що будь-які масштабні проекти вимагають тверезої оцінки і продуманого підходу.

Гарячка тут недоречна, хоча, як це часто «трапляється» з Овном, дуже хочеться зробити все відразу і по-своєму, не думаючи про наслідки. Утримаєте себе в рамках розумності, але не перекривайте при цьому свою творчу енергію, своє глибоке розуміння незалежності і не дозволяйте страху сковувати ваш вільний дух.

Хороший період для здійснення давно задуманих проектів. Не бажані далекі поїздки, перельоти, особливо в середині березня. Бережіть голову — зараз для вас складається фон підвищеного ризику травм голови — це період з 7 по 15 березня.

Телець — гороскоп на березень 2015.

Березня 2015 — не найпростіший період для типових Тельців. Люди цього знаку можуть відчувати сильне внутрішнє напруження, психологічний дискомфорт. Цей стан може характеризуватися фоном підвищеної тривожності, страху, бажання сховатися, сховатися від світу, уникаючи контактів і будь-яких відносин.

Разом з цим, існує ймовірність отримання травм. Тому, не варто робити будь-яких дій під впливом спонтанних імпульсів, бажано уникати необдуманих вчинків, особливо з метою комусь щось довести, когось покарати або навмисне заподіяти шкоду. Будь неусвідомлений порив варто припиняти і дивитися на можливі наслідки, т. Е. Розглядати будь посил з точки зору подальшої перспективи.

Взагалі, в такому стані, якщо Телець його визначить як вищеописане, краще зайнятися тими справами, які зрозумілі, які вже були сплановані, з якими все більш-менш визначено. Все, що викликає негативну реакцію краще відкласти до кращих часів.

Енергії багато, життєвих сил достатньо і є внутрішній імпульс на діяльність, однак, не варто прямо зараз розраховувати на якийсь швидкий відчутний результат — йде переорієнтація, накопичення ресурсів, переоцінка наявної ситуації. Краще придумати щось нове і незаяложені, нестандартне, ніж битися головою об ту ж стіну … Нові ідеї допоможуть знайти найкращий вихід зі скрутних ситуацій.

Близнюки — гороскоп на березень 2015.

Близнюки в березні 2015 року сповнені надій і планів на майбутній період часу. Можливо, ще не пора братися за справу, але все до того йде і люди цього знака налаштовані оптимістично.

Як і багато інших знаки Зодіаку, Близнюки відчують приплив сил, а для Близнюків присутній і очевидний «бонус». Їх схильність придумувати і шукати нестандартні рішення зараз підтримується і посилюється розташуванням планет. Звертайте увагу на ті ідеї, які приходять начебто нізвідки, записуйте їх — і не важливо своєчасні вони або будуть актуальні через час — просто поставтеся уважно до тієї інформації, яка приходить до вас саме зараз. Особливо важливий у цьому зв’язку період середини березня.

Для Близнюків багато зараз сходиться в одній точці — і очікування, і дружні зв’язки, і фінансові інтереси, і власне, активна діяльність, і, звичайно ж — розуміння поточного моменту. Цей період часу гарний як для здійснення давно задуманих справ, так і для закладки фундаменту на майбутнє — можливо, відбудеться поєднання одного з іншим, т. Е. Поточні справи, за здійснення яких Близнюки візьмуться вже сьогодні, виявляться тієї самої життєвої основою на багато років вперед.

Ще один момент, про який хотілося б розповісти Близнюкам. Захоплюючись усіма тими справами, які так для вас актуальні в даний період часу, не забувайте озиратися назад і враховувати минулий досвід, і витягувати уроки з того досвіду. Стрімкий безоглядне рух вперед може мати значні втрати або ж воно почне стримуватися незалежними від вас причинами. Пам’ятайте про свою відповідальність і враховуйте реальну навколишнє оточення.

Рак — гороскоп на березень 2015.

Рак живе в пошуку розширення сфери свого впливу. Йому цікаво все, що пов’язано з підвищенням своєї кваліфікації, з вивченням нових наук, інших культур, іншого світогляду. Цілком імовірні відкриття на грунті переоцінки цінностей і розуміння вищої справедливості.

Вірогідні глибокі переживання, отримання знань і досвіду через занурення у свій внутрішній світ. У цьому сенсі, простір, доступний для розуміння зараз не має кордонів і меж. Звичайно, побутові проблеми і мирські справи вносять свої корективи і Рак змушений з високих сфер опускатися на «грішну» землю. Особливо напруженими можуть стати дні з 7 по 15 березня.

Для одних Раков вірогідні зміни в їх нинішньому статусі, якісь різкі перестановки, реальні зрушення в їх основних справах — життєво важливих і значимих. Для інших Раков піддасться атаці їх режим психологічного комфорту на внутрішньому рівні. І в одному, і в іншому випадку мова йде про сильний енергетичному викиді, який часто спричиняє за собою активні дії в реальному житті. Від рішучості і сміливості Рака буде залежати результат тієї справи, по якому доведеться приймати рішення. Але, і тут поспіх недоречний. Не можна діяти під впливом емоцій — Раку насамперед потрібно визначити: де реальний стан справ, а де його суб’єктивне, емоційне сприйняття дійсності. Тільки після того, як Рак відокремить реальне, видиме від вигаданого, має сенс що-небудь робити. Коли справа буде зроблено, не за чим лякатися і намагатися поставити все на старі рейки — потрібно рухатися вперед — нехай неспішно, нехай обережно — це ніколи не шкодить, але вперед.

Лев — гороскоп на березень 2015.

Лев в період березень 2015 може відчувати період розмитості і невизначеності. У всякому разі перші дві декади березня дадуть ефект занурення в себе і свої власні проблеми. Третя декада березня виявиться більш живий і енергетично наповненим, направляючої на активну зовнішню діяльність.

Середина березня, як і для більшості знаків, для Льва може виділитися різким креном з одночасним викидом енергії. Льву захочеться виїхати — далеко і надовго, зайнятися навчанням, розширити й поповнити свої знання в науках філософської або релігійної спрямованості, просто звернутися до своєї релігії — будь то загальновизнаною або своєї суто особистою, потаємної. Система цінностей Льва перебуває під прицілом і вимагає його безпосередньої участі — або на рівні нових ідей і відкриттів, або на рівні бурхливої ​​діяльності.

У цей період можливі осяяння, дуже сильно відчутні внутрішні чи зовнішні впливи, які не залишать Льва байдужим і повністю спокійним. Пік напруги ситуації очікується 15 березня. У цей час не варто залежати від емоцій, бажано контролювати свої дії і пересування. Якщо щось не складається, краще відкласти на інший час, то що йде само в руки — треба по можливості, прийняти і використовувати.

Висока ймовірність отримання травм — проявіть пильність і увагу на дорогах, у транспорті, а також на своєму робочому місці. Не затримуйтесь в дорозі, поїздки краще звести до мінімуму.

Діва.

Активна діяльність буде успішною в першій половині березня. У цей період Дівам бажано доробити паперові справи, укласти потрібні договору, зробити все те, що намічено і сплановано. Можна навіть поквапитися, щоб зробити трохи більше, ніж задумувалося спочатку, тому що друга половина березня може схиляти Діву до більшого напруження сил при наявному тлі гальмування і різного роду нестиковок.

У березні ймовірні загострення у відносинах з партнерами, а також можливе загальний стан психологічної кризи, причому кризи теж гострого, бурхливо проявляється, що заважає тверезо міркувати і послідовно діяти. Занадто сильні енергії входять у життя Діви в другій декаді березня.

Улюблені і діти вносять додаткові складнощі в життя Діви, правда, при цьому залишається багато творчої енергії на розкриття себе і своїх талантів. Але, тут вже все залежатиме від самої людини — як він зуміє з одного боку погасити внутрішнє напруження, нервозність, напруженість і неприйняття ситуації, а з іншого боку, направити свою енергію на творення, на внутрішню рівновагу і глибоке розуміння тих процесів, які проходять під таким сильним тиском. Утримувати внутрішню рівновагу і домовлятися з партнерами — сама основна задача Діви на цьому часовому відрізку.

Терези.

Для Терезів березня 2015 — період підвищеної уваги до роботи і лише третя декада березня змістить акцент на партнерство в справі або в шлюбі — направить інтерес на відносини між рівними.

Середина березня місяця може виявитися непростим випробуванням для Терезів. Ймовірно, партнер Терезів зробить якісь несподівані і занадто активні дії, буквально примушуючи Ваги приймати конкретні практичні рішення. Загальний фон у взаємодії з іншими людьми — в основному в діловій сфері життя або в шлюбі вже давно виглядає напруженим і складним, але зараз прийшов час зробити вибір.

З одного боку Терезам дійсно варто щось зробити і для людей, налаштованих на вирішення ситуації зараз — саме час діяти. З іншого боку, діяти можна лише з урахуванням розуміння і усвідомлення сформованих умов, в рівновазі зі своїм внутрішнім світом, а значить — без впливу сильний емоцій.

Остання декада березня посилить чуттєву сторону життя Терезів і гострота ситуації, що склалася на 15 березня, перестане так вже хвилювати і турбувати. Поступово напруженість ослабне і Терези мають можливість знову знайти своє внутрішній спокій. Інша справа — чи потрібно воно їм зараз і не шкодують вони, що не скористалися моментом швидко повернути щось у своєму житті … Ваги відомі своєю нерішучістю і особливо, в особистому житті …

Скорпіон — гороскоп на березень 2015.

Скорпіони в більшості своїй теж будуть схильні вийти з тіні і відкрито проявити себе. І добре, якщо це буде позитивний досвід … Ситуація може скластися таким чином, що люди цього знака занадто сильно будуть реагувати на зовнішні джерела роздратування і буквально підуть в рознос через неможливість все тримати під контролем, і найголовніше — через труднощі утримати в собі емоції і почуття.

Але, їм і цього мало. Скорпіони здатні на вчинок, причому несподіваний, для когось — навіть ексцентричний, що не вміщається у звичні рамки очікувань людей, що оточують Скорпіона.

Все це — загальний фон. Однак, люди Скорпіони дійсно сильні своєю волею і мужністю! Хтось просто направить всі сили і енергію на роботу, на професійний ріст та розвиток. Для таких Скорпіонів березня 2015 дає прекрасні можливості заявити про себе видатними винаходами, несподіваними рішеннями по найскладнішим і давно нерозв’язним завданням. Це — як прорив на щабель вище в тій справі, яку добре відомо Скорпіону, там, де він відчуває себе як риба у воді.

Зараз не варто гніватися і витрачати сили на з’ясування відносин, взагалі на порожні розмови, на найближче оточення, якщо це оточення просто намагається маніпулювати, відволікаючи тим самим Скорпіона від його основних справ.

Увага, і ще раз — увага і витримка знадобляться людям цього знака, щоб не розтратити могутню енергію березня в порожнечу, розтринькати на емоції і суєту — це час для яскравого творення і для нових звершень!

Стрілець.

Стрілець теж живе непростим життям. Незважаючи на те, що у нього повно ідей, справ і планів — це звичайний стан людей цього знаку, йому доведеться доробляти кинуті справи і виправляти минулі помилки. Кажучи іншими словами, ймовірність повернення не надто приємних ситуацій або обставин, які вимагатимуть знову звернути на себе увагу і знову їх вирішити.

Можливо, мова піде не про конкретних життєвих проблемах, а про внутрішній настрій Стрільця розібратися в тих справах, які залишилися невирішеними, повернутися на кілька кроків назад, щоб зрозуміти промахи, знайти причини нинішніх неполадок.

У Стрільця як ніколи багато енергії — його підтримують планети і повідомляють йому той імпульс, який бажано втілити в насущних турботах, застосувати в житті заради настільки бажаних поліпшень. Не можна відступати від взятої на себе відповідальності, не можна боятися і занижувати планку своїх домагань — можна йти тільки вперед і ця формула відповідає самій природі Стрільця!

Варто поберегтися в плані фізичного здоров’я. Великий ризик отримання травм голови. Будьте обережні і вкрай уважні на дорогах — особливо в період з 7 по 15 березня. Уникайте сильних емоційних сплесків, утримуйтеся від дій під впливом емоцій — це дуже важливо і настільки ж важко в зазначений період часу. З цього періоду можна додатково виділити 13, 14, 15 числа березня, коли надмірна фізична активність чревата наслідками. Бережіть себе!

Козеріг.

Березня 2015 для Козерога — період дуже неоднозначний. Все начебто по-старому, все в межах намічених планів. Інтереси крутяться навколо контактів, листування, більш тісного спілкування з близькими друзями, родичами. Багато всіляких справ — не надто значних, швидше рутинних, побутових, але вони забирають багато сил.

У середині березня для Козерога може стати помітним кілька значущих впливів. По-перше, посилиться напруга сил, але протримається ситуація недовго — виникне як спалах, і також швидко зійде нанівець. Однак, цей період різкого підйому не варто зовсім ігнорувати. Якщо Козеріг планує якісь важливі справи, що вимагають неабияких сил і майстерності, то їх якраз варто зробити в середині березня.

Труднощі цього періоду, який не так просто використовувати на благо, складається у вкрай нестійкому емоційному тлі на цей момент часу. Підвищена реактивність Козерога, яка не властива типовим представникам цього знаку, може принести сум’яття і дезорієнтацію. Якщо таке відчуття виникне, то, мабуть, всі справи доведеться відкласти. Не можна діяти, прибуваючи в неадекватному душевному стані. Якщо ж Козеріг впорається з підвищеною збудливістю і нервозністю, тоді його поле для ефективної діяльності вільно — можна втілювати в життя намічене.

По-друге, з середини березня загальний фон внутрішнього стану Козерога може помінятися в бік полегшення зовнішніх впливів обмежує характеру. Козерогові буде простіше і вільніше зробити щось у поза, керуючись своїми внутрішніми переконаннями, правилами і законами. Саме внутрішні установки і виступлять гарантами подальшого розвитку Козерога на даному етапі.

Водолій.

Положення Водолія в березні 2015 року теж досить цікаво, оскільки життя його обіцяє інтенсивність і ця насиченість може проявитися насамперед на подієвому рівні.

Мова може йти в першу чергу про фінансову сторону життя, про доходи і витрати Водолія, який націлений саме на цю сферу. Ситуація сама по собі нічим особливим непримітна, якщо не вважати, що можливості будуть перевірятися і перевіряти ще раз, особливо з середини місяця. Можна думати про збільшення доходів, але реальний стан справ не сприяє легким і швидким заробітків. Гроші даються, але через працю і відповідальність, увагу до правил і законів, через обережність у контактах і рівновагу у відносинах.

Відносини і, власне, спілкування на рівні звичайних розмов, може принести чимало хвилювань Водолія. До середини березня ситуація взаємодії з близькими людьми — друзями, знайомими, родичами, колегами по роботі досягає свого піку. Конфлікти загостряться, може відбутися справжній вибух емоцій, виллється на поверхню агресія і неприйняття один одного. Добре, якщо розумний Водолія зуміє втриматися від лайки і з’ясування стосунків, тоді він збереже свою і чужу енергію на корисні і дійсно важливі для всіх справи. Якщо ж буде — буря, значить, так тому і бути … іноді можна і пошуміти, якщо діло праве …

Риби.

Люди знаку Риби теж в гущі подій. Березня 2015 принесе Рибам значний приплив сил, впевненість у собі, дасть потужний імпульс на нові звершення. Може здаватися, що саме зараз Рибам підвладне все! У цьому пориві багато істини … Важливо не перетрудиться або ж послужити високим цілям — тоді й енергія, витрачена на творення, чи не обезструмить Риб, а навпаки, збережеться і примножиться.

 

Добавить комментарий