Гороскоп прогноз на лютий 2015

Астрологічний прогноз на лютий місяць для всіх знаків Зодіаку.

Овен.

Лютого 2015 для людей знаку Овен відзначений проявом яскравих емоцій, підйомом почуттів і, можливо, прийняттям якихось кардинальних рішень у своїй любовної життя. Ситуація дуже динамічна, фон сильний, а Овен дуже відчуває таке становище. Йому доведеться віддатися пристрастям, тим більше, що на цей раз пристрасті все-таки хоч трохи, але контролюються і приземляються на «грішну землю». Почуття не затьмарять розум і розсудливість і це — значний позитивний момент у житті Овна.

Новости сайта:паркетная доска харьков

Разом з почуттями прийдуть і заробітки. Є велика ймовірність налагодити фінансові справи завдяки вдалому збігу обставин, прикладеної енергії, і, теж, реалистичному підходу до справ, розумінню поточної ситуації. Такий симбіоз дає положення, коли у Овна раптом можуть скластися його насущні справи, як клітинки пазла — кожна на своєму місці. Ось тоді і проявиться ясна картина.

Телець.

Для Тельця лютого 2015 теж може скластися досить сприятливо. Найкраще, що можна використовувати — ця активна жива життєва енергія, яка буде не тільки сильною, а й приємною, гармонійною з почуттями і перевагами Тельця. Іншими словами, буде багато сил і бажання втілити в життя саме те, що подобається. Можливо, приємне з’єднається з корисним і це — теж великий бонус за теперішніх часів.

Лютого допоможе Тельцю виконати великий обсяг роботи в короткі терміни і отримати гідну винагороду.

Світ почуттів теж прибуває в активній фазі. Телець налаштований зробити щось хороше, проявити турботу, доброту і увагу до своїх близьким і коханим.

Тельців-творців відвідає натхнення, посилиться інтерес до музики, мистецтва, естетики, а також, можливо, до питань віри та духовності.

Близнюки.

Людям Близнюкам лютого може принести невеликі шорсткості, заковики та інші перешкоди на шляху руху по освоєнню цікавить його інформацією. Це стосується першої декади лютого. На цей час краще не планувати справ, пов’язаних з поїздками, підписанням договорів та інших офіційних документів. Будь-які розмови можу стати приводом для пліток, оскільки зараз інформаційний потік може не тільки сповільнюватися, але й спотворюватися, а будь-які поїздки можуть не складеться за наміченим планом або просто відразу зірватися.

У цей період вірогідні виникнення «ні звідки» старих або просто невирішених і відкладених проблем, які зажадають рішення. Все, що стосується купівлі-продажу, посередництва і комунікації в найширшому розумінні, піддається ретельним перевіркам, справи не рухаються, виникають все нові, і нові приводи повернутися на колишні позиції, щоб все як слід обміркувати і зважити.

Розумова діяльність, тим не менш, досить активна. Друга і третя декади лютого тонізують Близнюків. Але, потрібно побоюватися прийняття рішень під впливом емоцій. Небезпечно також діяти не обдумавши все як слід. Поспіх небажана, хоч і дуже навіть хочеться. Загальний фон місяця буде «підганяти» і розбурхувати Близнюків. Варто частіше повертатися і озиратися — «ваше» від вас не піде.

Рак.

Раки в лютому 2015 можуть випробувати справжній підйом. Енергії багато, проблиски світла вже дають стимул на нові звершення. Загострені почуття: хочеться гори звернути заради коханих, налагоджується фінансова життя.

Однак, такий різкий підйом і посилення почуттів та емоцій може перешкодити Раку бачити і чути ясно і конкретно. Вселенська радість не повинна перерости в ейфорію, яка завжди затуманює погляд і заважає чітко мислити, переповняючи людини надмірними пристрастями.

Використовуйте цей період для здійснення вже давно намічених справ і планів. Пропустити цей довгоочікуваний момент припливу буде просто нерозумно. Зараз можна зробити багато і швидко, головне, утримувати себе в рівновазі, не даючи волю емоціям.

Для початку справ краще дочекатися другої декади лютого, щоб не виникало перешкод на рівному місці.

Лев.

Лев зустріне лютий з новими надіями, які більше пов’язані з партнерами і спільними з ними справами.

Ймовірні загострення відносин в любовному партнерство і в діловій сфері життя, але не варто занадто засмучуватися. Перша декада лютого особливо напружена і чревата спорами і дрібними сварками з партнерами по шлюбу чи бізнесу. Але, як би там не було, в цілому, лютий принесе Левам більше позитиву, ніж всі попередні місяці разом узяті.

У багатьох Львів і їхніх партнерів може змінитися на краще фінансова сфера життя. Відкриється більше нових можливостей і Лев сам захоче проявити ініціативу, він здатний захопитися перспективною справою або з ентузіазмом виконувати звичайний своє коло обов’язків. І те, і інше — добре! Бійтеся надмірної емоційності і дійте тільки обдумано.

Діва.

У Діви теж на перший план вийдуть справи сердечні. Партнерські відносини порадують, хоч і можуть внести занадто багато яскравості в розмірене життя Діви. До такого сплеску активності та енергійності, турботи і любові краще підготуватися заздалегідь … Особливо успішною може стати і грошова сфера.

Складнощі можуть виникнути у сфері роботи і повсякденних обов’язків. Можливо, праць додасться або Діва буде занадто гостро сприймати якісь нестиковки, дрібні непорозуміння і недоліки в роботі своїх колег чи підлеглих. Не варто турбуватися, це — всього лише звичайний нормальний робочий процес. Просто зараз є спокуса чіплятися до будь-якої дрібниці — утримайтеся від надмірної критики і побережіть свою нервову систему від перевантажень.

Перша декада лютого — не найбільш вдала для здійснення швидких паперових, грошових, торгових операцій.

Терези.

Лютого 2015 — дуже неоднозначний для Терезів.

Сфера романтичної любові особливо хвилює людей цього знака: є сильний позив, яскраві емоції і бажання, є енергія проявити свою любов найкращим чином, подбати про кохану людину, віддати себе цілком, згоріти в пориві пристрасті.

Однак, може виявитися загальмованою сфера контактів і спілкування. Терезам може бути нелегко виразити себе, показати коханій людині все те, що хотілося б. Якась скутість заважає, навіть дратує, бо стримує.

Якщо Ваги зуміють подолати свої вічні сумніви, і, незважаючи на труднощі, заявлять про себе, дозволять собі відкрити свої почуття, то випробують велике полегшення і свободу, радість життя і щастя в любові!

Терезам потрібно поставитися уважніше до своїх професійних обов’язків. Надмірні емоції і фон підвищеної реактивності провокують людей цього знаку на конфлікти. Не варто піддаватися — краще утримати себе від пліток і сварок, а сумнівні компанії краще обходити стороною. Нікого не обговорюйте на робочому місці — ні колег, ні підлеглих, ні, тим більше начальників.

Скорпіон.

Скорпіону, як нікому з знаків Зодіаку, буде нелегко справлятися з емоціями. Якщо Скорпіон зазвичай намагається свої реакції приховати, утримати, то зараз, емоції вихлюпуватимуться назовні.

Ситуація розташування планет на небі настільки загострює життя почуттів, посилює любов і пристрасть у житті людей Скорпіонів, що з цим треба щось робити.

Добре, якщо є близька людина — люблячий і розуміючий, на якого можна обрушити весь загострення пристрасті і разом з яким можна звільнитися від переповнюють емоцій.

Любов і секс може «перекрити кисень» Скорпіону і «переклинило мізки» так, що ні на що інше просто не буде ні часу, ні інтересу, ні сил. Втім, витривалість Скорпіона овіяна легендами і, якщо все на що він націлений у сфері любові і відносин реалізується, його енергії вистачить і на роботу, і на сім’ю, і на спорт, і на хобі.

Що робити? Стримуватися, звичайно, не варто. Немає партнера, можна наповнити своє дозвілля активними видами спорту або будь-який інший діяльністю, де затребувані і фізичні зусилля, і розуміння краси, відчуття.

Таке положення дуже сприятливо для Скорпіонів творчих професій. Саме у творчості зараз можна досягти серйозних результатів, причому, дуже швидко.

Інша успішна і цілком реальна сфера докладання сил — сфера фінансів. Але, тут вже емоції доведеться контролювати. Нові можливості, які виникають, бажано уважно вивчати і використовувати.

Стрілець.

У Стрільця активізується спілкування, для когось — вимушене, оскільки, не всі Стрільці в цей період часу налаштовані на активне освоєння навколишнього простору.

Друзі, подруги, сусіди та близькі родичі, можливо, захочуть участі Стрільця у їхніх справах, або як мінімум в розмовах і дискусіях. Вірогідні часті поїздки, особливо в другій і третій декаді лютого.

Розпал почуттів і пристрастей теж має місце. Стрільці сильно реагують на осіб протилежної статі. Цей потяг може стати буквально нездоланною, тому, найголовніше зараз, не зробити такого, про що доведеться пошкодувати. Ви можете захопитися, в цьому немає криміналу, але не всім про це необхідно знати …

Вдалими можуть стати грошові справи, але справжній успіх прийде не сам по собі, а в поєднанні з активною діяльністю. Втім, Стрільці заточені на енергійне прояв себе, вони не сидять на місці і завжди знають що їм робити.

Сприятливий період для швидкого вирішення як любовних, так і матеріальних проблем, якщо зумієте впоратися з емоційним фоном.

Козеріг.

Козерога хвилюють фінанси. Приходять нові думки з приводу заробляння грошей, і, зараз, можна, нарешті, почати щось конкретне. Успішними можуть стати ділові поїздки, переговори, обговорення проектів, і, нарешті, договори про співпрацю. Але, займатися всім цим краще після 10 лютого.

В цей період часу Козерогам бажано розглядати найближчу перспективу у всьому, на що він націлений, і, чим швидше Козеріг активізується, тим вище може бути результат. Можна багато чого встигнути зробити саме в лютому, не чекайте ідеальних умов, беріться за здійснення планів вже зараз.

Водолій.

Лютий — місяць Водолія і йому стане легше у всіх сенсах. Додасться життєвої енергії, а це означає, що з’являється ентузіазм, прокидається оптимізм і з чистою душею і новими силами Водолій вступає в свій особистий Новий Рік!

Як і у інших знаків Зодіаку, імовірний приплив грошових коштів і в пристойних розмірах. Особливо сприятливо таке положення для жінок Водоліїв. Цілком можливо, що чоловікові додадуть зарплату, або як мінімум, видадуть премію і він зробить, нарешті, якийсь подарунок або запросить до ресторану.

Зрештою, навіть, якщо цього не станеться, прибуток — будь-який прибуток, це — завжди добре і приємно. А на прибуток Водолій може розраховувати в будь-якому разі!

Подарунки подарунками, а й сам Водолій налаштований по бойовому і це — правильно. Зараз можна і потрібно діяти і здійснювати свої плани, які вже сформувалися і їх реалізація вже намітилася. Все має складеться. Єдине, на що прошу звернути увагу, так це — емоційний фон. Він буде вкрай нестабільним, нерівним. Серйозні справи краще здійснювати в періоди емоційної «рівності» або «затишшя» — частіше прислухайтеся до себе і довіряйте свого внутрішнього голосу.

Риби.

І для Риб лютий місяць 2015 року — вельми неспокійний період. Розбурхувати буде все підряд. Основний акцент, як і в ситуації з іншими знаками, буде відзначений у світі почуттів і краси. Порушувати цю ідилію буде активна енергія, практично вибиває грунт з під ніг, «вимагає» від вас розкриття своїх почуттів або їх прояву в якій-небудь творчої діяльності.

Відмахнутися або перехитрити життя не вийде. Якщо не буде гідного застосування своїм талантам, варто просто ходити по виставках, галереям, театрам і концертам, купувати собі якісь бажані дрібниці, вбиратися і дарувати людям свою ніжність, турботу і увагу. Зараз — найкращий час висловити те, що в душі і на серці. Не бійтеся відкритися і звільнитеся від усього, що вам заважає відчувати себе щасливими.

Зараз ви привабливі як ніколи, скористайтеся своїм завидним становищем, але тільки не на шкоду!

Добавить комментарий