Порш запланувала зробити 1400 вакансій на виробництві електромобіля

Німецька автокомпанія Порш (дочка автоконцерну Volkswagen) створить конкурента електрокару компанії Tesla.

На роботу будуть прийняті 100 IT-фахівців і 50 фахівців з цифрових технологій. На презентації даної новинки, відвідувачі зможуть отримати відмінні купони crispers coupons , завдяки яким можна харчуватися з відмінними знижками. Німці планують вкласти в розробку «електрика» 1 млрд євро. Для виробництва нового електромобіля Mission E concept потрібно 1400 нових професіоналів. 1200 службовців наймуть на завод, який будується під Штутгартом і на підприємство з виробництва аккамуляторной батарей.

Як повідомляється, з 2010 року Порше збільшила кількість свого персоналу до 26,2 тис. Чоловік, щоб задовольняти ринковий попит на свої спортивні автомобілі Cayenne і Macan.

Випуск електокара Porshe почнеться в Цуффенхаузене в 2019. Будуть зведені нові корпуси, цех фарбування та новий складальний конвеєр.

Власний майбутній електромобіль Порше умовно назвав Mission E, його прототип показали в 2014-му році на автосалоні у Франкфурті. За твердженням уповноважених виробника автомобілів, в даний момент на ринку праці йде «війна за таланти», здатні прискорити розробку комерційно вдалих електромобілів.

Добавить комментарий