Терези. Гороскоп на січень 2014

Гороскоп Терезів на січень 2014 року.
Загальний фон місяці.

Для Терезів січень місяць 2014 може виявитися перевіркою на міцність, вірніше, на вміння стримувати найбільш негативні пориви. Терезам, які, зазвичай, спочатку все зважать і тільки потім починають діяти, цього місяця буде не до того, щоб вивіряти і врівноважувати. Їх буде буквально розпирати зсередини, виникне бажання йти напролом не розбираючи дороги або ж висловлюватися в різкій формі з приводу і без. Але, все по-порядку …

Робота і бізнес.

Для Терезів, зайнятих на службі і працюючих за наймом причин для занепокоєння бути не повинно. Рядові ситуації, звична атмосфера — чи виникнуть гострі ситуації, якщо тільки самі Терези не вирішать «підкласти дров у багаття». Ось тут якраз і варто мати на увазі позив посваритися з товаришами по службі або, не дай Бог, з начальством! Якщо дозволити собі зайвого, розсьорбувати проблеми доведеться довго.

Загалом, якщо не нариватися на неприємності, ніяких труднощів не буде.

Якщо Ваги зайняті в бізнесі, то, тут теж — головне тримати себе в руках! «Напружувати» може все, що завгодно, але це буде ваше власне бачення, причому, досить спотворене. Дочекайтеся внутрішньої рівноваги і тільки тоді варто починати активні дії. Можливо, трохи пізніше, коли запал пройде, «проблема» розсмокчеться сама собою.

Партнери по бізнесу можуть провокувати Вас на скандал плоть до розриву зв’язків, але не поспішайте — це теж пусте. Якщо не піддаватися паніці по дрібницях, ситуація увійде у звичне русло, та й в принципі залишається стабільною, контрольованою. Чим менше гарячність — тим краще для справи!

Гроші і фінансове становище.

Матеріальне становище в січні залишається стабільним. Можуть трапитися непередбачені витрати, але вони не будуть значними. Можливо, знадобиться підтримка дітям або літнім батькам. Однак, мова не йде про серйозні суми. Все залишається в межах допустимого і не буде занадто хвилювати Терезів.

Але, і нові джерела припливу грошей навряд чи можливі в цей період.

У січні місяці Терезам варто уважніше поставитися до бажання витрачати гроші на різні дрібниці, які зовсім не так потрібні, як здається. Примхливість, неврівноваженість можуть привести до необдуманих витрат і тим самим негативно вплинути на матеріальне становище.

Любов і шлюб.

У любові теж не все гладко і приємно. Настрій на нулі, резерви все вичерпані. Залишається потреба в яких-небудь різких змінах, але цей настрій йде не від душі, а від бажання особистості (его) зробити по-своєму в що б те не стало, наполягти на своїй не дивлячись на ціну, яку доведеться заплатити за ці дії.

Треба сказати, енергія, про яку йде мова, вже давно впливає на Терезів у бік «неадекватності реакції» на будь-які зовнішні подразники, а також на власне сприйняття партнерів. Найбільш «найгірше», мабуть, вже відбулося, тому, варто шукати можливість залишатися людиною в тих умовах, які є на даний момент часу.

Нових потрясінь у любовному житті не передбачається, тому, варто розслабитися і потроху налагоджувати нові відносини або відновлювати старі, які до справжнього моменту зазнали значну трансформацію.

Висновки.

Загальний фон місяця не занадто м’який для Терезів, оскільки життєві ситуації зажадають або переступити через свої егоїстичні амбіції, десь поступатися, у щось просто не виникають і цілеспрямовано вирівнювати відносини, або «рубати з плеча», але тоді і приймати покірливо результати своїх діянь. Будь-які рішучі дії повинні бути обдумані і виправдані реальною потребою.

Вибір завжди є і це — здорово!

Добавить комментарий