КМ 80-65-160 — Електронасоси відцентрові консольні моноблокові КМ

Призначення

Електронасоси відцентрові консольні моноблокові типу км 80-65-160 призначені для перекачування в стаціонарних умовах технічної води (крім морської) з рН = 6 — 9, що містить механічні домішки не більше 0,1% за обсягом і розміром частинок не більше 0,2 мм, а також інших рідин , схожих з водою по щільності і хімічної активності температурою від мінус 10 до + 85 ºС.

Клас захисту електронасосів від ураження електричним струмом I ГОСТ 12.2.007.0-75. Електронасоси відносяться до виробів виду I (відновлювані) по ГОСТ 27.003-90. Кліматичне виконання У, категорія розміщення 3.1 по ГОСТ 15150-69. Електронасоси не призначені для установки у вибухонебезпечних і пожежонебезпечних приміщеннях.

конструкція

Електронасос складається з відцентрового насоса і фланцевого електродвигуна з подовженим кінцем валу. Напрямок обертання валу — за годинниковою стрілкою, якщо дивитися з боку електродвигуна. Стрілка, що вказує напрямок обертання, розташована на корпусі насоса.

Корпус насоса являє собою чавунну виливок, в якій виконані вхідний і вихідний патрубки, спіральна камера і опорні лапи. Корпус насоса з’єднується з фланцем електродвигуна за допомогою ліхтаря.

Робоче колесо являє собою виливок з чавуну і закріплено на валу шпонкою і гвинтом або гайкою.

Ущільнення валу — одинарна м’яка сальникова набивка. Для запобігання зносу вала під сальниковой набиванням на валу є захисна втулка.

застосування

  • для перекачування чистої води (холодної, гарячої до 105 ° С) в системах водопостачання структур ЖКГ, муніципальних водоканалів
  • для забезпечення додаткової циркуляції в системах водо- і теплопостачання житлових і господарських об’єктів
  • в системах подачі технічної води, для забезпечення технологічних процесів промислових підприємств включаючи нафтопереробні та металургійні галузі
  • для забезпечення водою садівничих і дачних селищ
  • в системах пожежогасіння житлових і цивільних об’єктів
  • на об’єктах теплоенергетики — для забезпечення роботи основних і допоміжних систем станцій пов’язаних з використанням чистої і технічної води

Особливості / переваги

  • корпусу насосів мають власні опорні лапи, що дозволяє проводити розбирання насоса без від’єднання трубопроводів
  • компактність конструкції;
  • відсутність необхідності центрування агрегату і як наслідок більш низькі рівні вібрації і шуму;

Добавить комментарий