Будинок з пористого бетону

Проекти будинків з пористого бетону включають в себе пропозиції з різних груп поверхні, стилі і функціонального планування. Бетон легкий, проводиться з спіненого бетону, з використанням газу, має відмінну теплоізоляцію, легкий хоча і крихкий. Деякі проекти цієї групи пропонуються також у версії з червоної цегли, з дерева, за каркасною технологією або з бруса. Кожен проект з цієї категорії можна пристосувати до іншої технології. Рекомендуємо вашій увазі газобетон , це надійний, перевірений часом будівельний матеріал, за рахунок своїх високих технологічних і експлуатаційних якостей.

img_25

Пористий бетон дозволяє здійснювати навіть найсміливіші бачення архітекторів, будівельників та інвесторів. Чи не ставить ніяких обмежень. Розміри, сумісність окремих елементів з пористого бетону, а також широкий асортимент додаткових продуктів придуманий, щоб дизайнер міг легко реалізувати свою концепцію будівлі, але також володіє великою кількістю переваг, які досягаються лише шляхом комбінації різних компонентів, продажа бетон можно здіснити на сайті cdk-stroy.ru.

Це сучасне рішення усуває необхідність використання утеплення. Стіна будується з широких блоків з дуже вигідним коефіцієнтом теплопровідності. Завдяки тому, що щільна стіна набуває необхідну ізоляцію (коефіцієнт теплопередачі U, що не більше 0,3 вт / (м2 ∙ K)). Використовуються тут блоки товщиною 36, 42, 48 см, класу 350 або 400. Проектуючи такі стіни регулюють їх висоту до монотонної висоті окремих блоків з урахуванням відносно всього товщини всіх горизонтальних швів.

Для їх кладки призначені найчастіше блоки товщиною 30 і 24 см. Несучий шар в такій стіні не повинен бути настільки хорошого параметра теплоізоляції, як у випадку одношарових. За термоізоляцію буде тут більшою мірою відповідати шар теплоізоляції з мінеральної вати або пінополістиролу. Товщину утеплення дизайнер вибирає сам, керуючись критеріями, яким повинні відповідати будівлі.

Добавить комментарий