Скорпіон. Гороскоп на січень 2014

Гороскоп Скорпіона на січень 2014 року.
Загальний фон січня для Скорпіона.

Глибока натура Скорпіона рідко живе в рівновазі з самим собою і нова тенденція, яка намітилася ще в 2013 році активна до цих пір. Про що йде мова? Все залежить від людини Скорпіона — від того, чим він звик керуватися і на що більше звертати увагу. Скорпіони, орієнтовані на задоволення своїх пристрастей і звиклі дозволяти собі багато чого, будуть продовжувати в тому ж дусі, проте далеко не всі вдаватиметься легко. Доведеться долати реальні життєві обставини, на що і піде максимум енергії. Чи правильно це? Може бути варто прийняти якісь зовнішні обмеження, прийняти спокійно і усвідомлено? І тоді відкриються нові можливості і життєві перспективи.

Скорпіони, схильні контролювати свої внутрішні позиви, більш тверезі і організовані, як раз отримають можливість ще краще впорядкувати свої справи, сконцентруватися на головній меті і при цьому жити в гармонії з навколишнім світом.

У будь-якому варіанті, енергетика місяця несе собою серйозний потенціал, який надає шанс попрацювати над собою, щоб відкрити і трохи пізніше застосувати ті внутрішні резерви, які були заховані довгий час. Це — не час для туги і нудьги — навпроти! Січень 2014 допоможе закласти міцну основу для майбутніх звершень. Головне — відчути цю енергію і прийняти з легкістю.

Робота і бізнес.

Спосіб життя Скорпіона безпосередньо вплине на його професійну діяльність. Глобальних змін бути не повинно, але Скорпіони будуть змушені переглянути своє внутрішнє ставлення до якихось важливих питань, пов’язаних з роботою, своїх обов’язків і своєї відповідальності.

Є ймовірність того, що керівництво створить нехай тимчасові, але незручності та обмеження. Боротися з цим марно, краще подумати про те, що ви дійсно зробили «не так» і прийти до правильних висновків.

Бізнесмени Скорпіони теж будуть дещо скуті в прямих діях. Можна підготувати грунт для нових справ, але не варто занадто завзято братися за масштабні проекти. Це — час додумиванія, планування та усвідомлення. Важливими виявляться здатності домовлятися, шукати нові рішення старих проблем. Можливо, прийшов час підучитися

Гроші і матеріальне становище.

Значних змін у фінансових справах не передбачається. Колишній рівень доходів повинен зберегтися. Правда, багато що залежатиме від уміння Скорпіонів утримуватися в рамках пристойності в робочому колективі, а також у колі близьких людей. Контакти і розмови потрібно контролювати, щоб не допустити сварок, пліток, і, тим більше, скандалів. Те, як саме буде спілкуватися Скорпіон може надати прямий вплив на його заробіток.

Час не найкраще для експериментів з грошима. Краще дотримуватися колишніх схем і стримуватися від різких змін.

Любов і шлюб.

У любовній життя Скорпіона може проявитися схильність підлаштовуватися під потрібні партнера, що саме по собі і непогано. Однак, не варто «заграватися» — все добре в міру. Адже за зовнішньою піддатливістю може ховатися ваше «друге дно»! І тоді виникає бажання використовувати партнера у своїх корисливих цілях. Шукайте у своїй поведінці ті ознаки, які краще припинити відразу, інакше доведеться довго розсьорбувати свої ж власні «хитрощі».

Загалом, не обдуріть самі себе.

У Скорпіонів, які живуть у шлюбі, імовірний штиль у відносинах — прояв почуттів уповільнене, бажання пригнічені, може відчуватися скутість. Правда, на цьому тлі може проявитися агресивність або ваша, або партнера. Коли найкращі почуття потрапили в тінь — їх важко виявити. А коли піднімається невдоволення і формується гнів — він завжди виявить себе!

Січень можна вважати провокаційним для Скорпіонів, особливо, в любовній сфері. Тому, будьте розсудливі зруйнувати завжди легше, ніж зберегти!

Висновки.

Загальна енергетика місяці дає Скорпіонам можливість широкий діапазон можливостей. Головна ж з них — випробувати себе і при цьому зберегти налагоджене життя. Удача буде на боці тих, хто зуміє залишатися в ладу з самим собою і навколишнім світом. Тверезість і глибинне розуміння моменту виявляться більш, ніж корисні.

Добавить комментарий