Як підготуватися до іспиту за 3 дні?

Всім студентам знайома проблема під словом «сесія». Маючи в наявності нескінченний список питань і мінімум днів підготовки, студент просто втрачається. Найчастіше у нього прокидається інстинкт «це нереально навіть прочитати» і на слові «іспит» ставиться жирна крапка. Як подолати невпевненість у своїх силах і ефективно організувати підготовку до іспиту? За допомогою нескладних порад можна якісно вивчити матеріал і скласти іспит на «відмінно».

Новости сайта:http://nyseo.club

Групуємо матеріал за принципом «питання-відповідь».

Після того, як зібраний весь матеріал (що бажано зробити заздалегідь), ми сортуємо його за схемою «питання-відповідь». Наша мета — розкласти все по поличках, а для цього важливо, щоб все було систематизовано саме таким чином. Прибираємо все зайве, залишаємо тільки найважливіше. Якщо предмет дуже складний, то в скарбничку йде більш зрозумілий матеріал. Погодьтеся, зараз не найкращий час на поглиблене вивчення і розуміння складних наукових процесів. Час обмежений, питань багато, а студент один. Будемо ж реально оцінювати свої можливості.

Складаємо навчальний план.

Для будь-якої справи важливо спланувати свій час максимально докладно. Після складання плану, необхідно чітко його дотримуватися. Отже, поїхали …

Ніч перед першим днем підготовки. Вночі після здачі попереднього іспиту (або за три дні до здачі першого) читаємо половину питань. Читаємо, не сильно напружуючись, нехотя Черкай ручкою, розфарбовуємо маркером, але читаємо до кінця! Читання на ніч дасть позитивний ефект, дотримуємося мети — осилити першу половину питань.

Як підготуватися до іспиту за 3 дні?
День перший. З ранку сідаємо і штурмуємо прочитання вночі питання. Вбираємо зорово, бубонячи під ніс, максимально зосередившись, виписуємо собі схемочкі, малюємо малюнки, придумуємо смішні асоціації, будуємо логічні ланцюжки і т.д. Пам’ять і увагу повинні працювати на всю котушку! На ніч читаємо другу половину питань.

День другий. Беремося за другу половину питань з не меншим ентузіазмом. Підкріплюємо сили кави, не забуваємо добре харчуватися. Якщо залишаються сили, то на ніч переглядаємо найскладніші питання з усього списку, якщо сил немає — краще лягти спати, найстрашніше позаду!

День третій. Спочатку читаємо погано запам’яталися питання, найнеприємніші, але не забуваємо, що день останній і вбивати весь день на истощающие питання не вихід. Мета — прогнати, прочитати всі питання і увібрати те, що якось випустили або призабули.

День іспиту. Намагаємося не нервувати, все зроблено в найкращому вигляді, матеріал опрацьований на 100%, причому в два, а щось і в три заходи! Гарний настрій, впевненість у собі, максимальна зібраність, розмірене мова і все у вас вийде! Бажаю вам легких квитків!

Добавить комментарий