Стрілець. Гороскоп на січень 2014

Гороскоп Стрельцоа на січень 2014 року.
Загальний фон січня.

Для Стрільця в цілому січень — місяць стабільності. Особливих потрясінь бути не повинно. Нормальна, звична обстановка і вдома, і на роботі. Підвищена увага до свого здоров’я, прагнення до концентрації фізичних сил, матеріальних цінностей і навіть почуттів. Активності та миролюбності Стрільця цілком достатньо, щоб прибувати в повному порядку.

Робота і бізнес.

Роботи та обов’язків, як завжди, достатньо. Може виникнути бажання полінуватися, розслабитися прямо на робочому місці. Важко зібрати себе і докласти зусиль багато відволікаючих моментів. З одного боку колеги по роботі і близькі родичі можуть спробувати внести хаос, з іншого боку начальство, яке буквально «дихає в спину» і жорстко контролює — тут «Не забалуєш». Найскладніше на роботі втриматися в рамках правил і вимог.

У бізнесі можуть виникнути нові плани, ідеї — десь навіть революційні. Не треба їх боятися! Краще прийняти і уважно розглянути. Діяти теж можна, але дуже акуратно. Партнери налаштовані войовничо і здатні зіпсувати найкращий проект. Якщо не виходить досягти бажаного «по-хорошому», краще відкласти здійснення важливих справ, пов’язаних з відповідальністю партнерів, на потім. Важливо мати на увазі і свою відповідальність, свою дисциплінованість. Розпущеність може мати далекосяжні наслідки.

Гроші і матеріальне становище.

Для Стрільців вже давно почався сприятливий період для розвитку своєї матеріальної бази. Так, можливо, ця перебудова йде болісно, але процес уже запущений, і дороги назад немає. Успіх і достаток прийдуть тільки до найпрацелюбнішим і сумлінним.

Січень не схиляє активно добувати кошти, але колишній рівень доходів повинен зберегтися. Внутрішня криза, який відбувається у більшості Стрільців вже не один місяць, може відвернути їх від прямого і зрозумілого ритму життя. Тема заробітку і витрат як би підкоряється загальному внутрішньому настрою на успіх. Звідси і результати. Якщо Стрілець не відчуває себе щасливою, їй не до заробітків. Якщо ж, незважаючи на негативний фон, людина тримає себе в руках, розуміючи, що хиткість грунту під ногами — тимчасове явище, то він обов’язково утримається від фінансових втрат і зуміє зміцнити своє матеріальне становище. Все в ваших руках!

Любов і шлюб.

Найтонша тема для Стрільця в цьому місяці — тема любовних відносин. У світі почуттів може переважати крайня економія і навіть розрахунок. Зайве розумовий сприйняття і практична оцінка поривів душі може призвести до примхливості і надмірної чутливості людини. З цього положення теж можна отримати користь. Активізуючи емоційну врівноваженість, можна досягти стабільності почуттів. Негативні думки і відчуття краще не розвивати, щоб не опинитися в пастці власного его.

Стрільці, що живуть у шлюбі, у січні будуть схильні до тих же суперечливим енергіях. Але, тут може похитнути в загальному стабільну ситуацію, бажання сказати «все, що думаю», причому у формі провокації — не за велінням серця, а з шкідливості, з бунтарських міркувань, коли немає глибокого розуміння ситуації, а є бажання діяти і говорити, виходячи з принципу: «ні собі, ні людям» — просто так! Краще, звичайно, уникнути спокуси «зробити гидоту» — немає чого заплутувати і без того непросту сімейне життя.

Висновки.

В цілому січня досить стабільний для Стрільців. Фізичних сил достатньо — головне втриматися від відтоку енергії через бажання отримати більше, ніж віддати. Очікування можуть не виправдатися. Причину будь-якого дискомфорту потрібно «знайти і знешкодити», не допускаючи його розвитку.

Багато чого буде залежати від бажання Стрільців згладжувати, а не загострювати ситуації як на роботі, так і в особистому житті. Матеріальний успіх прийде до дійсно діловим людям, але варто контролювати себе, щоб непотрібні витрати не опинилися вище власних доходів цього місяця.

Добавить комментарий