Риби. Гороскоп на січень 2014

Гороскоп Риб на січень 2014 року.
Загальний фон січні 2014 для Риб.

Січень для Риб традиційно є часом занурення в медитацію. Про що йде мова? Вся рутинне життя людей цього знака відбувається як під гіпнозом самих Риб. Однак, січень 2014 відрізняється ще більшою схильністю осягати глибини своєї психіки без «відриву від виробництва». Т. е. Риби функціонують як завжди (ходять на роботу, вчаться, готують їжу, спілкуються з близькими), і навіть з потрійною силами, саме, завдяки новим можливостям, що відкриваються на більш тонкому духовному рівні.

Однак, людям Рибам варто знати — ми всі живемо «тут і зараз». Надмірні неконтрольовані ілюзії можуть завести надто далеко. Будьте пильні і не загравайтеся, якщо не відчуваєте твердого грунту під ногами.

Робота і бізнес.

Не дивно, що на роботі Рибам теж важко досягти граничної концентрації. Тут буде потрібно підтягнути всі свої резерви і включити вольові зусилля, щоб виконувати свої обов’язки як слід. Сил достатньо, але, як завжди, психологія долає … А тут ще й начальство активізується відпочивати і розслаблятися не на часі! У цей період часу можливі різного роду непорозуміння і дивні обставини — не варто піддаватися на провокації — тримайтеся своєї лінії.

У бізнесі можна розраховувати на удачу підмогу вищих сил. Але, на Бога надійся, а сам не схиб. Це — час обміркованих вчинків. Якщо заплановане не складається, не вдається відразу, краще почекати іншого моменту.

Емоції і мінливість внутрішнього стану може здорово відволікати від головних цілей і завдань. Слідкуйте за своїми реакціями і постарайтеся не випереджати діями думка! Краще повільно, але вірно, ніж швидко і мимо. Виховуйте себе через свій власний бізнес. Все вийде без поспіху.

Гроші і матеріальне становище.

Доходи залишаються на тому ж рівні завдяки вашій активності. Діти та улюблені, мабуть, зажадають не тільки уваги, а й матеріальних вкладень. Слідкуйте за витратами, плануйте нові грошові надходження. Партнери, діти не тільки «забирають», а й реально допоможуть знайти інші джерела доходу.

Будьте відкритими до того, що дає вам життя. Зараз йде формування майбутнього, закладається його основа. Сміливіше озвучуйте свої бажання, в тому числі і в матеріальній сфері життя.

Любов і шлюб.

Любовна сфера життя в січні може опинитися насиченою, але не на події, а на свої власні відчуття. Втім, Рибам не звикати Бурхлива особисте життя завжди наповнена особистими почуттями і левова частка радостей має все ту ж природу. Цей місяць не буде винятком. Як ви відчуваєте себе, так і формуватиметься зовнішня, матеріальна дійсність.

Відмовтеся від силових рішень у відносинах. Партнери, можливо, будуть намагатися втягнути Вас у чергові «розборки» — не потрібно реагувати занадто бурхливо. Зберігайте тверезість бачення. Той, хто поступається, той і виграє в кінцевому результаті.

Січень може загострити внутрішню кризу відносин, але пам’ятайте, що все це — тільки привід задуматися про те, чого ви хочете насправді. Шукайте, не поспішайте розривати старі зв’язки. Всі причини наших проблем всередині у нас. Зміна партнера нічого не вирішує.

Висновки.

Січень — місяць переробки всього, що накопичилося за попередній рік. Потрібно осмислення, прийняття тих життєвих обставин, які склалися. Варто починати обмірковувати нові плани, чітко усвідомлювати і формулювати свої бажання.

Краще не змішувати світ емоцій і почуттів зі справами, бізнесом та особистими інтересами.

Любовна життя може «напружувати», але, рішучі дії можуть не привести до бажаних результатів.

Хороший період для завершення справ, прояснення і дозволу всередині себе старих проблем з метою очищення простору для приходу нових енергій.

Добавить комментарий